Žel. Brod – Doksy 4:0 (2:0)

Domácí sice nastoupili v pozměněné sestavě, ale na výkonu to znát nebylo. Hráli opět výborně. Od začátku svého soupeře přehrávali a hráli pohledný, kombinační fotbal. „Divákům se musel líbit. Jen škoda, že jich nebylo moc,“ uvedl za domácí Jaroslav Kletečka. První gól přišel ve 24. minutě, když Kysela do prázdné branky otevřel skóre zápasu. Ve 34. měl obrovskou příležitost Svoboda, ale prázdnou branku minul. A tak druhý gól přišel při pěkné akci, na jejímž konci Makula přesně našel Kyselu, který přesnou ranou po zemi okolo brankáře vsítil svůj druhý gól. Brod tak šel do kabin za dvougólového a zcela zaslouženého vedení.

BODY POJISTIL MARYŠKO

Ve druhém poločase přišla pojistka v 57. minutě, kdy Maryško z přímého kopu zvýšil již na 3:0. Pak domácí už jen kontrolovali vývoj zápasu. Prakticky jedinou velkou šanci měli hosté v 82. minutě, ale zahodili ji. . Brod měl ještě pár náznaků dalších gólů, ale střelecky se prosadil už jen Hloušek, který v poslední minutě vymetl šibenici branky hostů na 4:0. Brod tak znovu vyhrál a po čtyřech kolech nadstavby získal zatím z finálové šestky nejvíce bodů.

ZAVLÁDLA SPOKOJENOST

„Znovu jsem velmi spokojený s naším výkonem a opět musím všechny naše hráče pochválit. Přestože jsme museli udělat některé změny v sestavě, tak to na hřišti nebylo znát a zaslouženě jsme vyhráli. Na jaře si vedeme dobře. z dvanácti zápasů jsme získali dvacet pět bodů. Již je jasné, že skončíme nejhůře na pátém místě a s tím musíme být spokojeni,“ uvedl za Brod Jaroslav Kletečka.

Sestava Brodu: Kopa, Šilhán, Musílek, Maryško, Král, Kysela (82. Drobný), K. Makula, Svoboda, Kotlár, Hloušek, Šefr (46. Olyanin)
Branky: 24.min. a 45.min. Kysela, 57.min. Maryško, 90.min. Hloušek
Rozhodčí: Bahník , bez karet, Diváků: 60.