Pořadatelé zimních fotbalových turnajů v jabloneckých Břízkách vydali „jízdní" řád turnajů, které budou na umělé trávě v jabloneckých Břízkách zahájeny v lednu.
Áčkový turnaj, který je pod patronací OFS bude hrát deset týmů ve dvou skupinách. Týmy, na který vyjde volný los se střetnou s podobně postiženým týmem z druhé skupiny. Turnaj OFS má hrací dny v sobotu.
Béčkový turnaj Jiskra Mšeno cup bude mít hrací den v neděli a klání odehraje osm týmů systémem každý s každým.
V obou turnajích jsou týmy z regionu, ze soutěží od divize, krajský přebor, I. A třídu, I. B třídu až po okresní přebor.
Rozlosování: IV. ročníku zimního turnaje OFS Cup (UMT Jablonec).

Rozdělení do skupin:

Skupina A: 1. FK Pěnčín-Turnov – divize, 2. Podještědský F. C. Český Dub – KP, 3. Mnichovohradišťský SK – I. A, 4. FC Pěnčín – KP, 5. Sokol Zásada – I. A.


Skupina B: 6. FK Sedmihorky – KP, 7. VTJ Ještěd Liberec – KP, 8. FK Jablonec 97 a.s. A dorost – ČL, 9. FK Jiskra Mšeno-Jablonec n. N. – I. A, 10. SK Semily – KP.


1. kolo, 10. ledna: 10 hodin: FK Jablonec - Mšeno, 12 hodin: Pěn. - Turnov – Český Dub, 14. hodin: MSK - Pěnčín, 16 hodin: Sedmihorky – VTJ Ještěd, středa 23. 1., 18 hodin: Zásada - Semily.


2. kolo, 26. 1. 2008: 10 hodin: Pěnčín - Zásada, Pěn. - Turnov – MSK, Sedmihorky–FK Jablonec, Mšeno - Semily, středa 30. 1., 18 hodin: Český Dub – VTJ Ještěd.


3. kolo, 2. 2. 2008: 10 hodin: VTJ Ještěd – FK Jablonec, 12 hodin: Sedmihorky - Semily, 14 hodin: Český Dub – MSK, 16 hodin: Pěn. - Turnov - Zásada, středa 6. 2., 18 hodin: Pěnčín - Mšeno.


4. kolo: 9. 2. 2008: 10 hodin: Český Dub – Pěnčín, 12 hodin: Zásada – MSK, 14 hodin: Semily – FK Jablonec, 16 hodin: VTJ Ještěd - Mšeno, středa 13. 2., 18 hodin: Pěn. - Turnov - Sedmihorky.


5. kolo, 16. 2. 2008: 10 hodin: Pěn. - Turnov - Pěnčín, 12 hodin: Český Dub – Zásada, 14 hodin: Sedmihorky – Mšeno, 16 hodin: VTJ Ještěd – Semily, středa 20. 2., 18 hodin: MSK – FK Jablonec.


6. kolo, 23. 2. 2008: 10 hodin: A3 – B4, 12 hodin: A1 – B2, 14 hodin: B1 – A2, 16 hodin: B1 – A4, středa 27. 2., 18 hodin: A5 – B5.


7. kolo: 1. 3. 2008: 10 hodin: o 7. – 8. místo, 12 hodin: o 3. – 4. místo, 14 hodin: o 1. – 2. místo, 16 hodin: o 5. – 6. místo.


Mužstvo, které se umístí na devátém místě sehraje utkání s vítězem turnaje B. Mužstvo, které se umístí na desátém místě sehraje utkání s druhým z turnaje B.

Rozlosování 15. ročníku zimního turnaje FK Mšeno (UMT Jablonec).

Účastníci: 1. SK Hlavice B - I. B, 2. FK Lučany – I. A, 3. FK Jablonec B dorost - divize, 4. Jiskra Mšeno B – I. B, 5.Vesko Nová Ves - OP, 6. FC Lomnice – I. A, 7. SK Camel - OP, 8. Sokol Jabloneček – I. B.


1. kolo, 27. 1. 2008: 10 hodin: Mšeno B – Nová Ves, 12 hodin: Lučany - Camel, 14 hodin: Hlavice B – Jablonec n. J., 16 hodin: Jablonec B dor. - Lomnice.


2. kolo: 3. 2. 2008: 10 hodin: Jablonec n. J. – Nová Ves, 12 hodin: Lomnice – Mšeno B, 14 hodin: Hlavice B - Lučany, 16 hodin: Camel – Jablonec B dor.


3. kolo, 10. 2. 2008: 10 hodin: Mšeno B - Camel, 12 hodin: Nová Ves - Lomnice, 14 hodin: Lučany – Jablonec n. J., 16. hodin: Jablonec B dor. – Hlavice B.


4. kolo, 17. 2. 2008: 10 hodin: Camel – Nová Ves, 12 hodin: Jablonec n. J. - Lomnice, 14. hodin: Hlavice B – Mšeno B, 16 hodin: Lučany – Jablonec B dor.


5. kolo: 24. 2. 2008: 10 hodin: Lomnice - Camel, 12 hodin: Mšeno B - Lučany, 14 hodin: Nová Ves – Hlavice B, 16 hodin: Jablonec B dor.– Jablonec n. J.


6. kolo, 2. 3. 2008: 10 hodin: Lučany – Nová Ves, 12 hodin: Jablonec n. J. - Camel, 14 hodin: Hlavice B - Lomnice, 16 hodin: Jablonec B dor.- Mšeno B.


7. kolo, 9. 3. 2008: 10 hodin: Mšeno B – Jablonec n. J., 12 hodin: Lomnice - Lučany, 14 hodin: Camel – Hlavice B, 16 hodin: Nová Ves – Jablonec B dor.