Dušan Kožíšek byl díky třetímu místu hlavní českou hvězdou. Vítěz mužského individuálního závodu ve sprintu – Ola Vigen Hattestad Arianna Follis (ITA) Švéd Robin Bryntesson vyhrál mužskou kvalifikaci, ale pak vypadl ve čtvrtfinále. Vítěz mužského individuálního závodu ve sprintu – Ola Vigen Hattestad Američanka Kikkan Randallová Liberec miluje. Před dvěma lety tu získala stříbro na MS, teď vyhrála individuální sprint žen na Světovém poháru. Stříbrný závodník č. 6 – Federico Pellegrino. Za ním finišuje bronzový Dušan Kožíšek Andrew Newell (USA) Startu kvalifikačních jízd předcházela jízda historických lyžníků Slovinka Katja Visnarová (ve žlutém) skončila dvanáctá, její přítel Nor Hattestad slavil dvojí triumf. Startu kvalifikačních jízd předcházela jízda historických lyžníků Dušan Kožíšek byl díky třetímu místu hlavní českou hvězdou. Čtvrtfinálové a semifinálové rozběhy bronzového závodníka Dušana Kožíška s číslem 7. Petra Majdic (SLO) Finále ženského sprintu. S číslem 3 vyhrála závod americká závodnice Kikkan Randallová. č. 2 – Hanna Falk (SWE), 5 – Maiken Falla Caspersen (NOR), 25 – Celine Brun-Lie (NOR) (za vítězkou), 13 – Petra Majdic (SLO). Čtvrtfinálové a semifinálové rozběhy bronzového závodníka Dušana Kožíška s číslem 7. Dušan Kožíšek byl díky třetímu místu hlavní českou hvězdou. Finále ženského sprintu. S číslem 3 vyhrála závod americká závodnice Kikkan Randallová. č. 2 – Hanna Falk (SWE), 15 – Laure Barthelemy (FRA), 25 – CEline Brun-Lie (NOR), 13 – Petra Majdic (SLO). Thomas Northug – mladší bratr nejlepšího norského běžce Pettera Lasse Paakkonen (FIN) Dušan Kožíšek. David Hofer (ITA) Hanna Falk (SWE) Cyril Miranda (FRA) Švéd Robin Bryntesson vyhrál mužskou kvalifikaci, ale pak vypadl ve čtvrtfinále. Fabio Pasini (ITA) Čtvrtfinálové a semifinálové rozběhy bronzového závodníka Dušana Kožíška s číslem 7. Alexander Panzhinskiy (RUS)