Hokej

13.10.2018

Vlci dali Nymburku na frak

Jablonec n. N. - Vlci vyhráli na domácím ledě nad Nymburkem. První třetina byla excelentní. Mezi Vlky se vrátil a na led vyjel opět Petr Pilař.

9.10.2018

Vlci dostali od Řisut na frak

Zimní stadion ve Slaném viděl při dalším druholigovém utkání Vlků jejich absolutní propadák v proměňování šancí a z toho následně pramenící vysokou výhru domácích Řisut. Hned v první minutě utkání neproměnil stoprocentní šanci Nevyhoštěný a odstartoval tak utkání plné zmaru v koncovce hostí a naopak zápas s vysokou úspěšnost pro domácí borce.

4.10.2018

Jablonec nad Nisou – Druhá hokejová liga kráčí vpřed vysokým tempem a v dalším zápase jablonečtí Vlci přivítali celek Kolína.

30.9.2018

Letci dostali od Vlků sedmičku

Jablonec nad Nisou – V dalším utkání II. hokejové ligy se jablonečtí Vlci pod vedením trenéra Petra Vyskočila utkali s pražskými Letci. A ti měli výhodu domácího ledu.

28.9.2018

V infarktovém závěru rozhodl Mrkvička. Vlci nakonec o gól vyhráli

Jablonec nad Nisou – Další druholigový zápas jabloneckých hokejistů měl hodně dramatický scénář. A ten rozhodně nebyl psaný podle představy domácího celku. Ten totiž od začátku zápasu tahal za kratší stranu provazu. Hosté ze Dvora Králové v dosavadních zápasech nezískali ani bod a chtěli tento vývoj zlomit v Jablonci. A šli tomu naproti – využili svoji první přesilovou hru a v páté minutě se ujali vedení. Hráli rychlý hokej s důrazným napadáním domácí rozehrávky. A Vlci si s tím nevěděli rady.

24.9.2018

Brokeš se vrátil mezi Vlky. Z Trutnova se třemi body

S Hrstkou v brance nastoupili Vlci k dalšímu utkání II. hokejové ligy na ledě Trutnova. Ten vůbec nepatří mezi lehké soupeře, Hostující celek si ale od počátku udržoval mírnou herní převahu, kterou se mu podařilo vyjádřit vedoucí brankou Nevyhoštěného v patnácté minutě.

20.9.2018

Jablonec nad Nisou – „Soupeř byl po dvě třetiny lepší, důraznější a rychlejší v osobních soubojích,“ uvedl vedoucí týmu Vlků Josef Březina.

19.9.2018

Přijďte fandit Vlkům, první utkání hrají proti Vrchlabí

Jablonec nad Nisou – S marodkou žádný problém v týmu Vlků před domácí premiérou nemají.

14.9.2018

Vlci porazili Nymburk, prosadil se Švík

Jablonečtí Vlci cestovali k prvnímu klání nové sezony na led Nymburka.Téměř tropické vedro provázelo úvodní kolo druhé hokejové ligy.

10.9.2018

První ligy se nebojíme, říká nový trenér hokejistů Petr Vyskočil

Jablonec nad Nisou /ROZHOVOR/ – Nezůstal kámen na kameni. Tak by se daly charakterizovat změny u jabloneckého hokejového týmu, který již 12. září začne opět sbírat body v soutěži. A změny se netýkaly jen hráčů. Mužstvo vede nový trenér Petr Vyskočil. Jeho krédo zní: Žádný trenér nikdy nic neudělá bez hráčů."

25.8.2018

Tady přece nemůžeme prohrát. Vlci zabojovali a porazili Vrchlabí

Jablonec n. Nisou – Dalším soupeřem jabloneckých hokejistů v rámci přípravy byl celek, který se netají tím, že letošní sezóna by pro něj měla být postupová. Na jablonecký led přijel soupeř z Vrchlabí.

23.8.2018

Boj o místo v sestavě vrcholí. Vlci o dva góly prohráli

Neuplynulo ani 24 hodin od divoké hokejové přestřelky na domácím ledě s Děčínem a jablonečtí hokejisté již nastupovali k dalšímu zápasu. Na ledě Mělníka se představili v diametrálně odlišné sestavě od té z minulého zápasu.

16.8.2018

Jablonec n. Nisou – První přípravný zápas před sezonou druhé ligy se jabloneckým hokejistům příliš nevydařil. Kolínu podlehli 2:7. „Kádr doznal před začátkem přípravy řadu změn, nezůstal kámen na kameni. V podstatě se začíná budovat nový tým,“ uvedl vedoucí mužstva Josef Březina.

10.7.2018

Do nové sezóny posílí jablonecké Vlky nejen nový trenér

Jablonec nad Nisou /ROZHOVOR/ – Hokejové mužstvo mužů HC Vlci Jablonec má za sebou další úspěšnou sezónu. Prezident klubu Petr Cinibulk už má jasno, jaké změny v týmu nastanou. A prozradil ještě další novinky.

17.5.2018

Češi padli ve čtvrtfinále s USA. Sen o semifinále rozmetal Kane

/FOTOGALERIE, ANKETA/ Šest let od poslední medaile, tři roky od posledního semifinále. Taková byla čísla před čtvrtfinále letošního mistrovství světa. A nelichotivá série českých hokejistů se opět prodloužila. Americký kapitán Kane ukázal svou extratřídu a poslal svůj tým mezi nejlepší čtyřku při výhře 3:2.

17.5.2018

ON-LINE: Češi medaili z MS nepřivezou. Nezvládli čtvrtfinále s USA

Čeští hokejisté skončili na světovém šampionátu těsně před branami semifinále. Nad jejich síly byl v Dánsku ve čtvrtfinále výběr Spojených států vedený hvězdným Patrickem Kanem. Se zámořským celkem prohráli 2:3. Trenér Josef Jandač tak své působení u národního týmu ukončí bez medaile.

14.5.2018

Raffl trápil české beky. Výhru nad Rakouskem nakonec zařídil Hyka

I sto let po odchodu z monarchie dál platí, že Češi hrají lepší hokej než Rakušané. V posledním zápase skupiny oběma týmům o mnoho nešlo, spíše o čest, přesto se hrál mnohem lepší zápas než ty předešlé dva. Češi nakonec snaživého protivníka zdolali díky lepšímu startu těsně 4:3.

13.5.2018

Dva góly Pastrňáka a Horáka i bleskovka Nečase. Češi si pohráli s Francií

/ANKETA, FOTOGALERIE/ Snadná práce. Čeští hokejisté přehráli Francii 6:0 v předposledním utkání skupiny A na mistrovství světa v Dánsku. Národní tým soupeře přestřílel neskutečným poměrem 55:10.

11.5.2018

Češi splnili povinnost s Běloruskem, Francouz má nulu

/FOTOGALERIE/ Už počtvrté na mistrovství světa v dánské Kodani mohla zaznít česká hymna. Čeští hokejisté splnili povinný úkol a porazili Bělorusko 3:0 a připsali si do tabulky skupiny A tři body a s aktuálním počtem devíti bodům poskakuje na třetí místo tabulky za vedoucí Švédsko a Rusko.

10.5.2018

Večer Davidů! Krejčí a Pastrňák zařídili výhru 4:3 nad Rusy

/ANKETA/ Zavolejte stráže, zbláznilo se páže… Tato gólová píseň zněla halou v utkání proti Rusku čtyřikrát. A bohudík se „zbláznila“ bostonská pážata Davidové Krejčí a Pastrňák. Jejich útok s Dmitrijem Jaškinem zařídil výhru 4:3 v prodloužení nad favorizovaným Ruskem ve skupině A mistrovství světa v Dánsku. „Souhru s Davidem si užívám. Musíte s ním být vždy připravený. Najde vás v každém střídání,“ řekl s úsměvem o parťákovi Pastrňák.

20.4.2018

Bojovali osm měsíců a najeli tisíce kilometrů

Do třetice všeho dobrého, tak to si mohli po skončení sezóny říci jablonečtí hokejisté. Potřetí v řadě se probojovali do kvalifikačních bojů o první ligu.

13.4.2018

Černou kaňkou na posledním zápase jabloneckých Vlků byl výkon rozhodčích

Jablonec n. Nisou – Ti svůj úkol nezvládli.

11.4.2018

Až v dramatické třetí třetině se Vlci připravili o body

Jablonec n. N. - Vlci byli Porubě rovnocenným partnerem, ale nedařilo se jim využívat šance a nedělat chyby v obraně.

8.4.2018

Vlci byli na ledě soupeře dvě třetiny lepší

Jablonec n. N. - Na vítězství  Vlkům v Havlíčkově Brodě nestačily ani dvě třetiny, ve kterých byli jasně lepší.

5.4.2018

Vstup do kvalifikace o WSM ligu se jabloneckým hokejistům nepodařil a z úvodního zápasu odešli poražení.

31.3.2018

Do třetice baráž! Vlci postupují do bojů o WSM ligu!

Jablonec n.N. - Přes tisíc diváků přišlo podpořit hokejový tým Vlků v boji o WSM ligu. Domácí si se soupeřem poradili. Odměnou jim byla úžasná atmosféra, která je hnala ke splnění důležitého úkolu. Vyhrát !

29.3.2018

Byly to zase nervy, ale ještě není rozhodnuto

Jablonec n. N. - Vlci vyhráli na ledě Žďáru! Předvedli excelentní hokej. V sobotu 31. března nastoupí ke třetímu zápasu, tentokrát na domácím ledě. Začátek je v 18 hodin. "Přijďte fandit! Uvidíte skvělý hokej", vzkazují všichni jablonečtí hráči.

29.3.2018

Jablonec n. N. - Své třetí a zároveň předposlední utkání v kvalifikaci o extraligu juniorů hráli jablonečtí Vlci na svém ledě proti Zubrům z Přerova. Jablonečtí nastupovali do zápasu s již minimální šancí na postup. Naopak Zubři museli brát plný počet bobů, aby si zachovali šanci na postupové ambice.

27.3.2018

Téměr zaplněný jablonecký stadion,ve kterém nechyběla ani početná skupina fanoušků ze Žďáru, viděl od úvodního hvizdu vynikající hokej. Domácí, ve snaze odčinit porážku z prvního utkání, nastoupili tentokrát s důrazem a rychlou kombinací a udávali tempo hry od samého začátku.

27.3.2018

Dorostenci Vlků bojují o extraligu

Jablonec – – Mladí Vlci, svěřenci trenéra Jindřicha Zemana, mají na dosah historický úspěch jabloneckého mládežnického hokeje. Ještě nikdy se nedostali Jablonečtí v této kategorii tak vysoko.

25.3.2018

Šanci vyrovnat Vlci ve Žďáru nevyužili, doma musí přidat

Jablonec n. N. - „Nevyšel nám vstup do zápasu, už po sedmnácti vteřinách jsme prohrávali. Hned první střelou na branku šli domácí do vedení,“ uvedl k dalšímu utkání play off II. hokejové ligy, které jablonečtí Vlci sehráli na ledě soupeře, vedoucí týmu Josef Březina.

20.3.2018

Vlci vyhráli ve Vrchlabí a postupují

Jablonec n. N. - Vítězná jízda jabloneckých hokejistů v play off II. ligy pokračuje. Do Vrchlabí odjeli oslabení, ale o to větší rošádu na ledě soupeře předvedli. A vyšli z ní jako vítězové. Postupují!

20.3.2018

Vybojují dorostenci extraligu juniorů?

Jablonec n. Nisou – Pro většinu týmů ligy staršího dorostu se jednalo o víkendu už o poslední zápasy své soutěže v letošní sezóně. Vlci z Jablonce k nim však nepatří. Zápas s Benátkami brali jako poslední přípravu před kvalifikací o postup do extraligy juniorů na nadcházející sezónu.

18.3.2018

Jablonec n. Nisou – Za stavu 1 : 1 na zápasy pokračovala čtvrtfinálová serie play off II. ligy na jabloneckém ledě. Naplněný stadion s početnou návštěvou fanoušků z Podkrkonoší viděl opět vyrovnaný souboj. V něm hned na úvod měli domácí borci výhodu dvojnásobné přesilové hry, jenže ve vedoucí branku ji přetavit nedokázali.

16.3.2018

Zlom přišel v přesilovkách, Vlci prohráli

Druhé čtvrtfinálové utkání hráli Vlci na ledě Vrchlabí. Od začátku to byl vyrovnaný zápas, aktivnější byl o něco více domácí celek.

14.3.2018

Start do čtvrtfinále se Vlkům povedl, trenér Demel dal tři góly

Jablonec n. N.- Po úspěšné sérii play off proti Bílině začali Vlci vítězstvím také další sérii. S Vrchlabím byli hned hotoví. Hráli přesně tak, jak si řekli.

13.3.2018

Teď hurá na Vrchlabí, vzkazuje útočník Vlků Jakub Mulač

Jablonec n. N. – Vlci postoupili do druhé série druhé hokejové ligy. V zápasech proti Bílině si poměřili síly se soupeřem, který byl rozhodnutý se jen tak nevzdat.

12.3.2018

Vlci můžou slavit, ale jen do středy, přijede Vrchlabí

„Uhráli jsme to. Dvě třetiny jsme byli lepší. Bílina moc chtěla a v poslední třetině snížila. Měli jsme ale trochu víc štěstí,“ uvedl k důležitému utkání spokojený prezident jabloneckého týmu HC Vlci Petr Cinibulk.

10.3.2018

Hokejisté můžou slavit, postupují do čtvrtfinále play off!

Jablonec n. N. - Vlci v Bílině rozhodli, že na čtvrtfinále mají nárok oni. Na ledě soupeře se ale opět utkání pořádně zdramatizovalo…

9.3.2018

Dorost míří do baráže o extraligu

„Výsledky v této sezóně máme opravdu vynikající. Porážku jednu z Kolína, kde jsme trochu zaspali. Mezi výtečné střelce patří Petr Benda, Jan Poljak, Patrik Šíp či Václav Mocek. Letos se nám konečně podařilo aplikovat nový moderní systém hry,“ okomentoval sezónu trenér jabloneckého hokejového dorostu Jindřich Zeman.

7.3.2018

Třetí zápas play off Vlci doma vyhráli

Jablonec n. Nisou – Ve třetím utkání série play off druhé hokejové ligy domácí Vlci vyhráli zaslouženě. Poučení předchozí prohrou na ledě soupeře nastoupili tentokrát do zápasu důslednou hrou ze zadních pozic, aby se nedopouštěli zbytečných chyb.

6.3.2018

Hokejisté už bojují v play off. Bude to stát za to, slibuje vedoucí týmu

„Play off druhé hokejové ligy se roztočilo na plné obrátky a my přivítáme ve středu 7. března od 18 hodin k již třetímu duelu celek Bíliny,“ informoval vedoucí týmu HC Vlci Jablonec Josef Březina.

3.3.2018

Vlci v prodloužení porazili Draky z Bíliny

Jablonec n. N. - První sérii play off II. hokejové ligy vyhráli jablonečtí hokejisté. Dramatické utkání sledovalo přes pět set diváků. A nervy měli na pochodu až do posledních vteřin.Druhý duel se stejným soupeřem hrají Jablonečtí v pondělí 5. března na ledě Bíliny. Další zápas s Bílinou je čeká už ve středu 7. března od 18 hodin na domácím ledě. Přijďte fandit!

2.3.2018

Basketbalistky Bižuterie hrají play off

Jablonec n. N. - Do play off nastupují jablonecké hráčky z druhého místa. Výborná Tereza Ješkeová nastřílela šestnáct bodů.

28.2.2018

Vlci hráli proti Sokolovu dobře

Jablonec n. N. - Vlci přivítají doma Bílinu. I po prohře se Sokolovem jsou v tabulci druzí. Utkání nabídne skvělou podívanou.

26.2.2018

Fandili v Kolibě při obou zápasech a věřili, že to vyjde

Jablonec nad Nisou – „Náš výkon na zimní olympiádě byl dobrý v prvních třech zápasech. Pak už to bylo horší a horší,“ okomentoval čtyři minuty před koncem zápasu souboj Česko – Kanada David Vašek, fanoušek z jablonecké Koliby.

25.2.2018

Vlci čekali na chyby soupeře, výhru zpečetil Havlas

Chřipka, zranění a taky porod poznamenaly kádr jabloneckých hokejistů, kteří k zápasu II. ligy odjížděli za soupeřem do Dvora Králové.

23.2.2018

Jablonecká Koliba: Řvali jsme jako blázni a budeme zase!

Jablonec nad Nisou – Hokejisty podporovali fanoušci napříč republikou. Jablonec nebyl výjimka.

23.2.2018

Hokejisté v bitvě o finále padli s Ruskem. Zahrají si o olympijský bronz

/FOTOGALERIE/ Šance na medaili ještě žije, zlato z toho už ale nebude. Čeští hokejisté prohráli v semifinále olympijského turnaje s Ruskem 0:3 a budou tak bojovat o bronz. Ze strany národního týmu to nebyl špatný výkon, bohužel znovu vyhořel v koncovce. Svěřenci trenéra Josefa Jandače se v sobotu od 13:10 utkají s vítězem zápasu mezi Kanadou a senzací z Německa.