Skončila základní část I. ligy žen a basketbalistky Jablonce v ní hrály významnou roli a skončily na druhém místě, ze kterého jim tabulka přisoudila tým Žabiny Brno B. Ve čtvrtfinále jsou dále vítěz I. ligy USK Praha B, Sokol Nusle, Studánka Pardubice, Sokol Pečky, BK Havířov a KP Brno B. Vítěz bude mít možnost vstoupit mezi ženskou basketbalovou elitu v ČR.

USK Praha B - Bižuterie Jablonec 58 : 47 (12:11, 23:23, 38:38)

Souboj prvních dvou družstev tabulky byl od počátku vyrovnaný, o čemž svědčí i vyrovnaný stav před poslední čtvrtinou. V té lepší domácí celek rozhodl o svém zaslouženém vítězství. Už průběh zápasu ukázal na slabinu Jabloneckých, střelbu ze střední a dlouhé vzdálenosti. Rezerva mistra ČR předvedla velmi kvalitní obranu, se kterou se Bižuterie často nestřetává. Vzhledem k tomu vyčnívá i výkon Terezy Ješkeová, autorky šestnácti bodů.

Sestava a body: T. Ješkeová 16, Andělová 10, Klokočníková 8, Grindlerová 8, Kučerová 5, Pískačová, K. Ješkeová a Čmejrková.

Sparta Praha - Bižuterie Jablonec 56 : 85 (12:27, 24:49, 39:63)

Pražská Sparta už není co bývala, a taky tomu odpovídá její postavení na předposledním místě tabulky. Od úvodního hvizdu měla Bižuterie herně navrch a využívala výškovou převahu podkošových hráček, kterým se také dařila střelba. Nejlepší střelkyní týmu byla Zuzka Kučerová, která se hned po nedávném příchodu do Jablonce stala oporou. Téměř třicetibodový rozdíl odpovídá převaze jabloneckého týmu a dává naději před nastávajícími boji v play-off.

Sestava a body: Kučerová 22, Klokočníková 21, T. Ješkeová 14, K.
Ješkeová 8, Čmejrková a Matulková 5, Pískačová a Grindlerová 4, Brožková
2

Do play-off vstoupí jablonecká Bižuterie domácími zápasy o víkendu 10.
-11. března a soupeřem bude 2 x družstvo Žabiny Brno B a hraje se na tři vítězné zápasy. Poté za 14 dní mají dvě utkání v Brně a případný pátý zápas opět v Jablonci.