Liberečtí hokejisté sehrají v základní části evropské klubové soutěže tři domácí zápasy a stejný počet střetnutí mají na programu i v rámci přípravy na extraligu. První přípravné domácí utkání sehrají Bílí Tygři 7. srpna, kdy hostí hradecký Mountfield. V rámci Ligy mistrů se poprvé před domácím publikem představí 21. srpna a soupeřem Tygrů bude finský Kärpät Oulu. Všechna domácí utkání se odehrají v Tipsport areně.

Vstupenky

Vstupenky na domácí utkání Bílých Tygrů v Champions League budou v prodeji za 200 Kč a na přípravná střetnutí pouze za 100 Kč. Vstupenky bude možné zakoupit i online v síti TicketPro. Členové fanklubu, děti, studenti, senioři a držitelé průkazu ZTP mohou zápasy navštívit s výraznou 50% slevou. Držitelé permanentek a klubových permanentek na sezónu 2014/2015 budou mít vstup na domácí přípravná utkání i duely Ligy mistrů zdarma.

Bílí Tygři hrají Champions League

Bílí Tygři byli nalosováni do základní skupiny A Ligy mistrů a utkají se s atraktivními celky z dalších tří evropských zemí. 21. srpna vstoupí liberečtí do soutěže domácím střetnutím s vítězem finské ligy Kärpätem Oulu, již dva dny poté se představí v německém Kolíně nad Rýnem a 4. září pak doma přivítají Košice. Se slovenským mistrem, ovšem na jeho ledě, se následně Bílí Tygři utkají 6. záři. Již v průběhu nového extraligového ročníku, ve středu 24. září, do Liberce zavítá německý Kolín a program základní skupiny zakončí svěřenci Pavla Hynka 8. října za polárním kruhem v Oulu.

Přípravné zápasy

První duel v nové sezóně Tygři odehrají ve zbrusu nové areně v Třinci, a to dnes, ovšem poprvé doma se představí až 7. srpna, kdy pod Ještěd zavítá Mounfield Hradec Králové. 11. srpna prověří připravenost týmu celek ruské VHL Ariada Volžsk a poslední přátelský zápas je na programu 28. srpna se Slavií Praha.

Domácí zápasy

Champions League

Čtvrtek 21. srpna

Liberec Kärpät Oulu

Čtvrtek 4. září

Liberec Kölner Haie

Středa 24. září

Liberec HC Košice

Příprava

Čtvrtek 7. srpna

Liberec Mountfield HK

Pondělí 11. srpna

Liberec Ariada Volžsk

Čtvrtek 28. srpna

Liberec HC Slavia Praha