Vlci Jablonec - Nové Město n. M. 10:2 (3:0, 4:1, 3:1)

Utkání s do té doby jediným přemožitelem mladých Vlků v celé soutěži mělo být vyrovnaným vrcholem krajské ligy. Soupeř od Metuje však postrádal tři hráče základní sestavy a navíc se v duelu příliš nedařilo jeho brankářům.

V úvodu zápasu sice hosté hrozili z brejků, ty ovšem pochytal výborný domácí gólman Vích. Jablonec nesmělý odpor Spartaku zlomil již v první třetině. Ke dvěma gólům Kubínyho se přidal úspěšným pokusem i benjamínek Hájek.

Nadšený výkon domácích vedl trenéra Zemana k tomu, že mohl poslat mezi tyče do závěrečné třetiny mladého Halamku a ten znovu potvrdil, že je k Víchovi dobrou alternativou. Skóre narůstalo zásluhou všech tří formací a zastavilo se na deseti „kouscích" v síti svěřenců hostujícího trenéra Ďurčana, který svého času v Jablonci působil.

Branky: Kubíny 3, Hájek 2, Nájemník, Kvapil, Cadrik, Majstr, Novotný.

Vlci Jablonec - HC Opočno 4:7 (0:3, 1:0, 3:4)

Již jako jistý vítěz soutěže nastupovali jablonečtí hráči k poslednímu duelu Krajské ligy dorostu proti celku HC Baroni Opočno. K utkání přistoupili Vlci po předchozích vypjatých duelech poněkud vlažně a ani brankář Vích si nevybral právě svůj nejlepší den. Domácím se sice podařilo v úvodu třetí třetiny srovnat nepříznivý stav po prospané první třetině, ale na obrat ve skóre to nestačilo.

„Ta porážka nic nemění na postavení v tabulce", uvědomoval si po utkání trenér Zeman a pokračoval: „Posadila ovšem kluky zpátky na zem a před kvalifikací nám ukázala, na čem je ještě potřebné zapracovat". Připomněl tak hlavní cíl hokejových dorostenců a tím je postup do první ligy staršího dorostu. Přesný itinerář kvalifikace o postup do této soutěže dosud není znám, měla by však začít v půlce března.

Branky: Majstr 2, Šimůnek Jiří, Nájemník. Sestava Jablonce: Vích (Halamka) - Košek, Opočenský, Štoček, Tišev, Kalina, Šimůnek Jakub - Kubíny, Švík, Hájek - Majstr, Novotný, Nájemník - Cadrik, Kvapil, Šimůnek Jiří. Trenéři: Zeman, Kubsch.

(hgl)