HC Letci Letňany – HC Vlci Jablonec 3:6 (0:1, 1:3,2:2)

Jablonečtí hokejisté mají silnou podporu svých fanoušků, výborný fan club, ať se daří nebo ne. Jezdí za nimi také na stadiony soupeřů. Nenechali si ujít ani utkání s pražskými Letci. „Tým měl teď trochu deku, ale to se stane každému mančaftu. Teď už to bude dobrý. Věříme, že Letňanům dáme minimálně búro,“ nechali se slyšet na benzínové pumpě před Prahou, kde doplňovali tekutiny i pohonné hmoty.

MAJÍ ŠTACI I S DOROSTEM

Partička jezdí povzbuzovat na každé utkání. K A týmu si přibrala také tým dorostu, takže nechybí ani na zápasech dorostenecké ligy. Na stadionech soupeřů se o nich ví. Buben mají sebou vždycky a pořádně o sobě dávají vědět. Hlavně proto, aby je slyšeli Vlci a vyburcovali se k těm nejlepším výkonům. „Už se chystáme na další utkání, na Děčín. Teď se malinko nedařilo, ale to muselo jednou přijít. Mluvil jsem s klukama, určitě to bude zase dobrý,“ řekl zástupce party fanoušků Jan Znyk.

NA NÁS ALE NEMAJÍ!

Na Vlky čekají další duely, na kterých nebudou jejich příznivci chybět. Zamíří také do Dvora Králové a potom i na pražskou Kobru. Fanoušků soupeře nebojí. „Na nás nemají, jsme vidět i slyšet, Vlky podpoříme,“ vzkázali na ledy soupeřů jednohlasně Jablonečtí.
Na jabloneckém ledě se svěřenci trenéra Tomáše Demela objeví až 7. února. To přijedou soupeři z Vrchlabí. „Samozřejmě nebudeme chybět. Na žádném zápase doma nechybíme,“ připomenula parta Jablonečáků. A určitě neodmítne, když se k ní přidají další a podpoří jablonecký hokej, aby o něm všichni věděli. A jak odhadovali zápas s Letňany? „Dáme jim búra,“ řekl za všechny Jan Znyk. A měl pravdu, i když chvílemi, jak dodal po zápase, měli nahnáno, že letci skóre vyrovnají. „Bylo nás slyšet, místních fandilo asi padesát, divná atmosféra. U nás je to o něčem jiném,“ dodal Jan Znyk. HC Vlci: Hosnedl, Petruželka – Zeman, Moravec, Čechura, Pavlů, Pilař, Šuráň – Babec, Bříška (A), L. Tondr (A), Víšek (C), Havlas, Nevyhoštěný, Mulač, Brokeš, Gecko, Peřina.