Jablonečtí druholigoví Vlci hostí dnes ve šlágru 9. kola II. ligy ledního hokeje skupiny západ tým z Děčína.
Jablonečtí hokejisté se v minulém kole na výhru docela nadřeli, i přesto, že měli ve Slaném převahu. Doplatili však na mizernou koncovku, a tak body zachraňovali až v poslední třetině a následném prodloužení. Ovšem i Děčín, který do minulého kola vedl druholigovou tabulku zaváhal, když na domácím ledě remizoval s týmem DAG Rokycany 4:4. Ztracené body tak Děčín rád získal v Jablonci, ovšem Vlci doma v minulém kole přejeli Sokolov.
„Čeká nás jeden z nejlepších týmů této skupiny. Rozhodně to bude dnes velice těžké,“ řekl před dnešním buly domácí trenér Jaromír Carvan.
Vlci budou mít již tradičně problém s kádrem, a i tentokrát k nám jede jeden z nejlepších týmů této skupiny. Chybět budou Nevyhoštěný s Bártou, chytat nemohou ani brankáři Fikrt se Ševčíkem. Po zranění se tak do branky vrátí Knespl, který bude chytat poprvé od zranění. Tým doplníme našimi juniory. Do zápasu jdeme s tím, že bychom chtěli zvítězit, i když jsme si vědomi, že to bude těžké, navíc nevíme, zda bude Víťa Jankových, který má jít do Berouna, a tak budeme oslabeni víc než obvykle,“ počítá ztráty Carvan a dodává: „Nelze se na to však vymlouvat, musíme bojovat. Hrajeme doma, na vlastním hřišti a do zápasu půjdeme naplno a pokusíme se před domácími příznivci zvítězit.“