Sokolov – HC Vlci 3:3 (1:0, 0:2, 2:1)

K utkání do Sokolova junioři HC Vlci zajížděli s optimismem a vírou, že se jim zde po třech sezónách podaří zabodovat. To se nakonec podařilo za remízu 3:3, ale utkání spíše mělo skončit výhrou. „Nedaří se proměňovat ani ty nejvyloženější šance, koncovka je slabá. Na druhou stranu domácí vstřelili dvě branky po „darování“ – neskutečné až začátečnické chyby v obranném pásmu. Před utkáním bychom bod brali, ale vzhledem k průběhu a obrazu hry je remíza ztrátou,“ řekl po zápase trenér juniorů Jiří Kubsch. Branky: 1:1 Hájek (Hodač J.), 1:2 Ulrych (Marnota), 2:3 Marnota (Malinský). Sestava: Sýkora (Cincibus) - 1. útok: Vozka - Ulrych, Svoboda - Malinský - Marnota, 2.útok: Abraham - Kotas, Zeman - Burian - Smetaník, 3. útok: Mádle - Hodač M., Hodač J. Šorejs - Hájek (Hribik, Brokeš, Kyselák).

HC Vlci – Děčín 2:2 (1:0, 1:0, 0:2)

Domácí junioři HC Vlci utkání rozehráli velmi dobře a v 1. třetině jasně dominovali. „Bohužel, vstřelili pouze jednu branku,“ litoval zahozených šancí Kubsch. Ve druhé třetině přišla řada vyloučení a domácí vypadli z tempa, přesto se podařilo dvanáct vteřin před koncem třetiny vstřelit důležitou branku na 2:0. Hosté ve 3. třetině vsadili vše na útok a bojovali o body. „Domácí hráči nebyli schopni proměnit ani ty nejvyloženější brankové příležitosti. Opět se někteří hráči nevyvarovali hrubých chyb. Kysilka dokonce pokryl trestné střílení hostů. Hosté za svoji bojovnost a snahu v čase 58:27 vyrovnali. Po 1. třetině jsme pevně věřili, že utkání vyhrajeme,“ sdělil dále trenér Vlků.
Branky: 1:0 Smetaník (Burian), 2:0 Marnota (Zeman). Sestava: Kysilka (Sýkora) - 1. útok: Vozka - Ulrych, Svoboda - Malinský - Marnota, 2. útok: Abraham - Kotas, Zeman - Burian - Smetaník, 3. útok: Mádle - Hodač M., Hodač J. Šorejs - Hájek (Hribik, Brokeš).