Hosté byli v první třetině důraznějším a agresivnějším týmem. Měli více šancí, ale střely spolehlivě likvidoval Ševčík.
Vlci v úvodním dějství působili vlažně a nejvíce je trápila rozehrávka v obranné třetině. Hosté jednu z chyb potrestali v 16. minutě, kdy střelou k tyči otevřel skóre zápasu Špaček. Ve druhé třetině měli Vlci tlak, ale brankář Šulan střely i s notnou dávkou štěstí kryl. V době, kdy vyrovnání viselo na vlásku, podnikli hosté brejk a Kovařík zvýšil vedení svého celku. Jenže Vlci dokázali, že hokej umí, pokud do hry vloží veškerý svůj um, a v rozmezí dvou minut vyrovnali. V přesilovce 5:3 snížil Šesták a v následné přesilovce 5:4 vyrovnal Divíšek. V posledním dějství byli Vlci blíže k vítězné brance, ale hostující gólman i s pomocí brankové konstrukce již nekapituloval, a tak hosté byli nakonec rádi za remízu, kterou utkání v neděli skončilo.
Branky a nahrávky: 36. Šesták (Špak, Bárta), 38. Divíšek (Pabiška) - 16. Špaček, 28. Kovařík (Pavlis, Špaček). Vyloučení: 7:9 + Štefi (5+DU). Využití: 2:0.
Sestava: Ševčík - Ulrych Špak – Kolmann, Mrkvička – Vorel Pavlů - Pabiška, Divíšek, Šulc – Burkoň, Musil, Šesták – Nevyhoštěný, Bárta, Měrtl.