Ani v pátém domácím zápase nevybojovali Vlci tříbodové vítězství a prohráli s Predátory z České Lípy 3:7 (0:3, 1:2, 2:2).

Po tříminutovém vzájemném oťukávání se rozjel hostující Patzenhauer a zpoza branky přihrál najetému Vondrlíkovi a Lípa vedla. Vzápětí špatně rozehrál Hanousek a Divíšek jeho chybu potrestal. Třetí branku v úvodní třetině do sítě Vlků dal v přesilovce opět Divíšek.

V úvodu druhého dějství domácí zlepšili bruslení a po přihrávce Skalického Chamráda, druhý jmenovaný blafákem oklamal brankáře a snížil. Ve 30. minutě zahráli Vlci špatně přesilovku, ujel jim Šesták a dal čtvrtý gól hostů. Na konci druhé části pak Predátoři využili přesilovku a zvýšili na 1:5.

Poslední třetina se dohrávala spíše jen z povinnosti a ukázala rozdíl ve hře obou týmů. Hosté dvakrát skórovali po chybách v rozehrávce (Knesl) či nedorozumění (Svoboda, Duda) a domácí měli na ledě jen jediného bojujícího, výborného Adama Kotrbu, který svůj výkon korunoval dvěma brankami.

„ Jsme v krizi, a to jedeme teď třikrát na led soupeřů, ale od nastoleného kurzu, hrát s mladými, nechceme ustoupit,“ konstatoval po zápase prezident Vlků Petr Cinibulk.

Branky: 24. Chamrád (Skalický), 43. Kotrba, 60. Kotrba (Tondr) – 4. Vondrlík (Patzenhauer), 8. Divíšek, 14. Divíšek (Šesták), 30. Šesták (Divíšek), 37. Zeman (Šesták, Divíšek), 42. Bauer (Patzenhauer), 60. Daňo (Divíšek). Rozhodčí: Würtherle – Daněk, Prokop. Vyloučení: 4:10. Využití: 0:2. Oslabení: 0:2. Diváků: 150. Sestava: Hanousek – Svoboda, Hataš, Petrmichl, Příkazský, Duda, Klaban, Knesl – Kotrba, Kutlák, Tondr – Stehno, T. Kadeřábek, Češka – Peřina, Měrtl, J. Kadeřábek – Skalický, Bílek, Chamrád.