JAKÝ BUDE VÁŠ TÝDEN?

Že je sport řehole poznal každý nadšený sportovec, aniž by musel být profesionál, na vlastní kůži. A že s ním trenér jabloneckého hokejového týmu Jiří Kubsch tráví celý týden, to dokazuje jeho diář.

V pondělí jsem měl v úřadě pracovní dobu do 17 hodin. Potom jsem hned zamířil na zimní stadion, kde mne čekal trénink s áčkem mužů a po nich ještě s dorostem. Domů jsem přišel před dvaadvacátou. Dnes mám zase dva tréninky, pracovní doba je ale kratší. Ve středu si tentokrát budu muset vzít půl dne dovolené, protože je zase úřední den do 17 hodin. Ale už v půl páté máme na stadionu sraz s áčkem. Od 18 hodin nás totiž čeká utkání s jedním z nejlepších celků, se Sokolovem. Takže domů se dostanu zase tak kolem desáté večer. Čtvrtek bude trochu kratší, jak v práci, tak na ledě. Trénink mám „jen" s dorostenci. Kolem dvacáté snad už budu doma. V pátek je to zase hokej hned dvakrát. Odpoledne má opět trénink áčko a po nich mě čeká ještě zápas dorostenců, který začíná ve tři čtvrtě na šest. Hrají na domácím ledě se soupeřem z Tábora. No a aby nebylo hokeje málo, tak si pak taky konečně sám zahraji ještě po osmé hodině s partou nadšenců, kteří si dají takhle večer hodinku na ledě. A v sobotu si s áčkem uděláme výlet. Jedeme hrát na led soupeře až do Moravských Budějovic. Návrat bude určitě pozdě v noci, zápas tam začíná v pět. Někdy mám ještě ale v sobotu dopoledne zápas s týmem HC Buldoci, kteří hrají ligu neregistrovaných. Ani v neděli hokejový týden ještě nebude končit. Ráno v sedm odjíždíme s dorostenci hrát do Vrchlabí. Začátek utkání je v půl jedenácté, takže návrat odpoledne. Ještě, že je v pondělí státní svátek, třeba se mi podaří strávit ho mimo ledovou plochu…

Už ve středu 12. listopadu od 18 hodin mohou fanoušci druholigových Vlků přijít fandit. Na jablonecký led přijede těžký soupeř, který si sebou přiveze také posilu z extraligových Karlových Varů. Sokolov patří k favoritům na postup. K vidění bude zajímavý duel,Vlci chtějí body pro sebe.