HC Vlci – HC Benátky n. J.
9:3 (2:1, 5:1, 2:1)

Páteční zápas se od začátku vyvíjel pro Vlky pozitivně a nastavené tempo zápasu umožnilo domácím hrát pohledný kombinační hokej, který vyústil ve třetinové vedení 2:1. Druhá dvacítka přinesla dalších pět branek a o zápase bylo prakticky rozhodnuto. Vysoký náskok prakticky odradil hosty od plného nasazení a ve třetím dějství se výsledek upravoval už jen kosmeticky, takže se na konečném zisku bodů pro Jablonec nic nezměnilo. Jedinou ztrátou pro Vlky bylo zranění dvou hráčů, takže zápas dohrávali ve třinácti hráčích.

Branky Vlků: Minařík 4, Brokeš 2, Lemfeld, Kuch, Oppelt. Jablonec: Bouška (Záruba) – Příkazský J. – Zákoutský, Hloušek – Krejčí, Čechura – Šrejma, Smetana – Hric – Lemfeld, Minařík – Rudiš – Kuch, Oppelt – Brokeš – Vašek.

HC Tábor – HC Vlci
2:6 (1:0, 0:3, 1:3)

Vlci do zápasu vstoupili s vidinou dobrého hokeje, protože Tábor v pátek vyhrál na ledě ve Veselí vysoko 11:2 a nástup do třetiny se jim podařil. Nicméně po čase se hráči nechali unést výroky rozhodčího a v následném oslabení inkasovali. Ve druhém dějství se hosté soustředili jen na hru a zaslouženě ovládli třetinu v poměru 0:3 z pohledu Tábora.

Jenže nástup do třetího dějství byl pro Vlky náročný. Začínali totiž hned v pětiminutovém oslabení, protože jeden z hráčů Jablonce si neodpustil poznámku na rozhodčího i poté, co byl vykázán ze hřiště a dokonce převlečený v civilu. Sudí mu tak přidělil k desetiminutovém trestu a osobnímu potrestání do konce utkání ještě pětiminutový distanc včetně trestu ve hře. Toto oslabení mohlo být pro Vlky osudné, protože i kdyby dal Tábor gól, tak trest stále trvá. Naštěstí se podařilo Vlkům všechno ustát a zápas zaslouženě vyhráli, dokázali ještě totiž přidat další tři góly a jen jednou inkasovali.

Branky Vlků: Vašek 2, Brokeš, Oppelt, Čechura, Zákoutský. Jablonec: Záruba (Bouška) – Příkazský J. – Zákoutský, Hloušek – Dám, Čechura – Šrejma, Morong – Příkazský T. – Hric, Kotrč – Minařík – Kuch, Oppelt – Brokeš – Vašek.