Mladé Vlky ještě nikdo neporazil. Zdolali i Mělník, neobešlo se to bez obtíží

Starší dorostenci HC Vlci Jablonec jsou po utkání v Mělníku stále bez ztráty bodu a drží si tak svoji neporazitelnost. Byli ale donucení svoji vlčí sílu ukázat.

8.11.2017

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

HC Mělník - HC Vlci Jablonec 4:6 (3:2 0:2 1:2)

Vlci zajížděli na led soupeře, kde je čekal kromě velkého hřiště i velmi namotivovaný tým. Utkání pro Jablonecké hráče nezačalo vůbec dobře. Ve 13. minutě úvodní třetiny prohrávali již 3:0 a poprvé v sezóně cítili, co je to ztrácet půdu pod nohama. Když se nedařilo vsítit branku útočníkům, musel zavelet k útoku výborně hrající obránce Jan Málek. O necelé tři minuty později nekompromisně snížil na kontaktní branku Jan Poljak. Do kabin se tak šlo s jednobrankovým mankem pro hostující Vlky.

Druhá třetina stále přinášela velmi atraktivní hokej z obou stran. Ve 26. minutě rozjelo trio Vlků Litera, Kvapil, Daněk krásnou akci na jejímž konci posledně jmenovaný srovnával na 3:3. Ve 36. minutě si vybral slabší chvilku domácí gólman. Poljak již odjížděl střídat, když ho ještě svojí přihrávkou vybídl Zeman ke střele od střídačky a kotouč doplachtil až za záda domácí svatyně. Ke druhé přestávce se tak Vlci odebírali s jednobrankovým náskokem.

Třetí třetina slibovala drama, kterému napomohlo domácí vyrovnání ve druhé minutě. Dlouho se hrálo bez branek, až v 56. minutě se po velkém závaru prosadil Václav Mocek. Na konečný stav upravil svoji dělovkou Jan Šuráň. Díky power play a pěstnímu souboji Pilka s domácím Lencem se bylo na co dívat až do konce utkání.

Trenér Vlků Jindra Zeman k výkonu svých svěřenců řekl: „Vzhledem k velkému hřišti jsme naprosto přesně odhadli systém, se kterým soupeř bude proti nám hrát. Hráče jsme na to připravili, řekli si taktiku, ale i tak nás soupeř zaskočil třemi góly. Time-out jsem si nebral ani po třetí brance, protože jsem věřil v naši sílu. Jsem velmi rád, že se nám nejen podařilo zvládnout těžké utkání, ale že se tým nesložil po špatném úvodu. Jsem na naše hráče velmi hrdý. Na závěr bych chtěl vyzdvihnout sílu gólmana Zdeňka Vícha, který šel po zranění Hrstky do zápasu sám a navíc s bolavý zubem.“

Branky a nahrávky: 14 Málek (Šíp, Poljak), 17 Poljak, 26 Daněk (Kvapil), 36 Poljak (Zeman), 56 Mocek (Šíp), 57 Šuráň (Hlister). Sestava: Vích – Málek, Pilek, Zeman, Šuráň, Vlad, Mojžíšek, Kačo – Mocek, Šíp, Poljak, Daněk, Litera, Kvapil, Hornická, Kulda, Havlíček, Hlister, Koula, Virág

8.11.2017 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Bankovnictví a finanční služby - Odborní pracovníci v oblasti peněžnictví Osobní 22 000 Kč

Odborní pracovníci v oblasti peněžnictví Osobní bankéř/ka. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Osobní bankéř/ka, náplň práce: denně se potkávat se zajímavými lidmi a pomáhat plnit jejich sny, pracovat s nejnovějšími digitálními technologiemi a učit klienty, jak se používají naše aplikace, pomocí unikátního poradenského modelu radit klientům jak dobře hospodařit s penězi, neustále se zajímat o klienty a o to, jakou mají zkušenost s bankovními produkty a vymýšlet způsoby, jak tuto zkušenost obohatit, být aktivní a neustále zlepšovat své obchodní dovednostiOsobní bankéř/ka., Zaměstnanecké výhody: 25dnů dovolené, 5 dnů zdrav. volna, 2dny na charitu, plně hrazené stravenky 95Kč, /den, příspěvek na penzijní a životní pojištění, ?příspěvek do Cafeterie, zvýhodněné podmínky na bankovních produktech, Kontakt telefonicky, nebo emailem.. Pracoviště: Česká spořitelna, a.s.-pobočka jbc, Mírové náměstí, č.p. 484, 466 01 Jablonec nad Nisou 1. Informace: Kateřina Lubinová, +420 703 481 598.

Obchod - Obchod Obchodní referent 20 000 Kč

Obchodní referenti. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Obchodní referent, Náplň práce:, - zpracování zakázek na PC , jednání se zákazníky, Požadujeme :, - znalost práce na PC, znalost cizího jazyka výhodou, Nabízíme :, - stabilní prostředí obchodní společnosti s bohatými zkušenostmi na trhu, - mzda ve zkušební době 20 000,- Kč/měsíc , po 3 měsících zkušební doby 23 000,- Kč/měsíc, - od 2. měsíce prémie v návaznosti na výkon, - příjemný kolektiv, Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 105,- Kč, 5 týdnů dovolené, Kontakt emailem.. Pracoviště: Pneuforce s.r.o., Klášterní, č.p. 871, 468 51 Smržovka. Informace: Jana Šídová, .

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 15 000 Kč

Prodavači ostatního zboží v prodejnách asistent/ka prodeje. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ASISTENT/KA PRODEJE, Hlásit se telefonicky nebo e-mailem. Tel: 602 133 262 - volat po-pá - 9-18h, e-mail: arazimova@horoskop-darky.cz. Pracoviště: Horoskop s.r.o. - jablonec, Komenského, č.p. 5320, 466 01 Jablonec nad Nisou 1. Informace: Jaroslava Arazimová, +420 602 133 262.

Výroba - Rytci kovů. Požadované vzdělání: střední odborné 18 000 Kč

Rytci kovů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Rytec - zhotovování výrobních gum pro lití z cínu, popř. i zhotovování kovových modelů v PC pro tisk na 3D tiskárnu., Hlásit se telefonicky, nebo emailem.. Pracoviště: Fabos s.r.o., Květinová, č.p. 2982, 466 01 Jablonec nad Nisou 1. Informace: Bohumil Bělský, +420 724 093 113.

Videosouhrn 21. června 2018

Bagr v kině a marihuanové stanové městečko ve vile: prohlédněte si videa dne

Historický úspěch atletů, kteří reprezentovali Liberecký kraj, znamenal medaile a osobní rekordy.
4

Silný vítr zasáhl i Liberecký kraj. Stromy na trati i zastavená lanovka

Liberecký kraj – Silný vítr komplikuje ve čtvrtek odpoledne a večer dopravu především na železnici. Důvodem jsou popadané stromy na trati.

Úřady vyzývají: Nezalévejte zahrady, nemyjte auta

Liberecký kraj – Zákaz odběru vody z řek a potoků už platí pro téměř celé Českolipsko.