„První zápas jsme odehráli doma proti týmu Poděbrad. A vyhráli jsme 8:0. První třetina byla sice trochu rozpačitá, protože jsme byli všichni lehce v křeči. Ale jinak byl zápas v pohodě," popsal první mistrovské minuty na ledě trenér Jindra Zeman. V dalším utkání zajížděli Vlci do Žďáru nad Sázavou. „Ten chtěl už v létě extraligovou soutěž koupit, ale to se mu nepovedlo. A tak se rozhodl vybojovat si postup sportovní cestou.

ŽĎÁR BYL TVRDÝ OŘÍŠEK

První utkání v Krkonoších vyhrál 15:3. My jsme chtěli urvat alespoň bod," popsal plány svého týmu Jindra Zeman. A uvedl, že zápas se jim povedl, a to i přesto, že prohráli, ale až v nájezdech. „Bylo to krásné utkání. V první třetině jsme byli lepší, i když jsme ji pak prohráli 1:0. V první minutě druhé třetiny jsme ale hned vyrovnali. Pak jsme ovšem udělali dva zbytečné fauly a zaplatili jsme je dvěma góly. Prohrávali jsme 3:1 po druhé třetině," popsal Jindra Zeman další část hry.

OSLABENÍ ALE ZVLÁDLI

V poslední třetině utkání ale soupeře zatlačili k jeho bráně a ten byl rád, že se vůbec dostal za polovinu. Jablonečtí ještě snížili na 3:2. „Pak ale náš hráč nesmyslně fauloval a dostal pět minut do konce zápasu. I ve čtyřech jsme ještě vyrovnali na 3:3. Tři minuty do konce jsme hráli v oslabení," uvedl trenér. Pak ale přišly nájezdy, které se Jabloneckým příliš nedaří. A ty rozhodly o výsledku.

V NEDĚLI HRAJÍ DOMA

Kouč ale potvrdil, že se vstupem do sezóny jsou spokojení. „Venku jsme hráli s nejtěžším soupeřem, se kterým se budeme v soutěži potkávat a udělali jsme s ním bod. V neděli 25. září hrajeme doma s Táborem," připomenul Jindra Zeman. Utkání začíná v 10.15 hodin.