Základní část skončila šestnáctým kolem a mladí Vlci doposud nepoznali hořkost porážky. Jedná se o obdivuhodný výkon, který se jen tak nebude opakovat. Mladí hokejisté se tak přiblížili k podobnému výkonu, když před několika lety hráli v pátých třídách. Tenkrát se jim podařilo v celé sezóně ztratit bod doma za remízu s tehdejším Mistrem ČR Hvězdou Praha a na jejich ledě utrpět jedinou porážku v sezóně.

Nyní ale čeká jablonecké Vlky nadstavbová část, která přinese zajímavé a ostré duely. Ze tří skupin základní části postupují první čtyři týmy. Ti společně vytvoří dvanáctičlennou skupinu. Tato skupina bude bojovat o jediné místo s právem bojů o extraligovou příslušnost.

Trenér Jindra Zeman: „Jsem pochopitelně velmi rád čeho se nám podařilo dosáhnout. Předpoklad byl takový, že se budeme pohybovat ve vrchních patrech tabulky. S prvenstvím a navíc bez ztráty bodu jsme opravdu nepočítali. Na druhou stranu důležitější budou výsledky v následujících utkáních. Nyní se nám všem body nulují a všichni tak jedeme od začátku. Moc se těšíme na těžká a vyrovnaná utkání s množstvím zvratů a doufejme, že i spoustu radostí za dobrý výsledek.“