Příbram - HC Jablonec 0:6 (0:0, 0:3, 0:3)

První z nich sehráli na ledě soupeře v Příbrami. S tímto soupeřem už své zkušenosti mají a vědí, že je to soupeř vždycky nevyzpytatelný.

Naštěstí se obavy nenaplnily a mladí Vlci utkání zvládli a vysoko zvítězili, navíc, bez obdržené branky. Na nulovém účtu se podíleli oba brankáři, Zdeněk Vích, který odchytal dvě třetiny a také Matěj Halamka, jenž se do brány postavil na jednu třetinu. „Body z venku jsou vždycky cenné a důležité. Zároveň je potěšující velký zájem rodičů a FANS, našich věrných fanoušků a fanynek, kterým děkujeme za přízeň," uvedl k zápasu trenér Jiří Kubsch.

HC Jablonec - Chrudim 8:1 (3:0, 2:1, 3:0)

V dalším utkání přivítali na svém ledě soupeře z Chrudimi. Podle papírových předpokladů byli mírnými favority domácí. „Chrudimští borci se ukázali jako houževnatý a bojovný soupeř, ale my jsme se dokázali prosadit střelecky a střeleckou převahu zúročit i brankově," popsal další vítězný zápas Jiří Kubsch.

Výhra Jabloneckých byla vysoká a pro soupeře zřejmě příliš krutá. Několik velkých šancí Chrudimských pochytal a dokázal zlikvidovat spolehlivý gólman Zdeněk Vích. „Tým musíme s kolegou Zemanem pochválit za disciplínu, herní kázeň a krásnou hru. Třeba branka na 6:1 po akci Cadrika a Daňka musela fanoušky potěšit. Jen tak dál," přál k úspěchu spokojený kouč. O víkendu hrají mladí Vlci pouze jedno utkání. „Ve Vrchlabí hrajeme proti HC Krkonoše. Podle dosavadních výsledků a informací, které o soupeři máme, jsme mírnými favority a pevně věříme v plný bodový zisk," přeje si trenér.