HC Vlci – HC Děčín 2:3 (0:1, 1:0, 1:2)

Rozhodující okamžik zápasu přišel ve třetí třetině, kdy za stavu 2:1 pro domácí neproměnil svůj únik jablonecký Nevyhoštěný. Soupeři se téměř vzápětí podařilo vyrovnat a během krátké chvíle přidat i vedoucí branku. A na tu už ale jablonečtí Vlci nedokázali odpovědět. Prezident klubu HC Vlci Petr Cinibulk s výsledkem a výkonem mužstva spokojený nebyl.

ŠANCÍM CHYBĚLY GÓLY

„Chvílemi to vypadalo, že si hráči myslí, že hrajeme přátelák. Chybělo vice důrazu,“ připomenul prezident Cinibulk. A vedoucí Vlků Josef Březina k zápasu řekl: „První třetina byla hodně podobná tomu, co jsme předváděli nebo spíš nepředváděli v druhé části hry v Trutnově. Potom jsme přidali, vytvořili si řadu šancí, ale bez gólového efektu. Chtěli jsme kombinovat až do branky, a to dobře disciplinovaný soupeř ubránil. Škoda bylo vyložených šancí Nevyhoštěného, Havlase, Tondra i Mulače. Trošku nám odešla střelba a herní pohoda. Věřím ale, že se brzo vrátí. Děčín byl na nás navíc dobře připravený a posílený.“ A jedna ze stabilních posil mužstva, Jakub Mulač, také nemohl výkon hodnotit pozitivně.

BUDEME NA ŠPIČCE

„Předvedli jsme nedostatečný důraz před brankou. Neproměňovali jsme vyložené šance. Nechali jsme se strhnout emocemi a více než na náš výkon jsme se soustředili na výkon rozhodčích. Určitě máme lepší mančaft než Děčín a máme na to, abychom si drželi špičku tabulky.“

K dalšímu zápasu, který sehrají Vlci v sobotu 18.11. s týmem Řisut na ledě ve Slaném, ještě Jakub Mulač dodal. „Máme co napravovat, ve Slaném se nám dobře nehraje, ale věřím, že tři body přivezeme.“

Doma je fanoušci uvidí ve středu 22.11., nastoupí proti Bílině. Branky: 30. Bříška, 42. Havlas – 17. Zajan, 43. Kaltenbock, 44. Chovanec.