HC Vlci Jablonec – HC Benešov 3:4 po sn (1:1, 1:2, 1:0; sn 0:1)
Mladší žáci narazili na soupeře, kterému se, v případě výhry, mohli v tabulce přiblížit na rozdíl jediného bodu. Mladí Vlci od začátku dostali svého soupeře pod tlak, jehož výsledkem byl úvodní gól Dvořáka. Soupeř ovšem stihl ještě do přestávky srovnat skóre. Po přestávce šli Jablonečtí zásluhou přesné rány Čejky podruhé do vedení. Benešovští však od této chvíle převzali iniciativu a před druhou pauzou již vedli o gól. V poslední části hry se podařilo po samostatném úniku Kořínkovi srovnat stav, díky čemuž šlo utkání do samostatných nájezdů. V nich se opět prosadil Kořínek. Jenže k němu se již nikdo z domácích „nájezdových exekutorů“ nepřidal a soupeři tak dva proměněné nájezdy stačily k zisku bodíku navíc.

HC Vlci Jablonec – HC Benešov 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
Starší žáky čekal vedoucí tým tabulky a od úvodního buly to bylo na hře znát. Soupeř ze středu Čech se prosazoval důrazem i rychlým bruslením. Jablonečtí se vůbec nedokázali dostat ke své kombinační hře a skóre pomalu, ale jistě narůstalo ve prospěch Benešova. V závěrečné třetině se za stavu 0:3 po pěkné akci trefil Sýkora a vykřesal naději na dobrý výsledek. Trenér Šrejma odvolal 3 minuty před koncem domácího gólmana. Ovšem při hře bez brankáře Jablonec inkasoval počtvrté a utkání bylo rozhodnuto. V závěru soupeř ještě kosmeticky upravil výsledek ve svůj prospěch.