HC Draci Bílina – HC Vlci Jablonec 4:5 

Během prvních pěti minut hry měli dva vyloučené a domácí druhou přesilovku přetavili ve vedení v zápase. Jenže specifický metr na posuzování zákroků použili muži v pruhovaném i na domácí Draky a v početní výhodě byli úspěšní i Vlci.

Více nahozením než střelou překvapil domácího gólmana Korecký a v osmé minutě zápasu bylo srovnáno. Poté se více bojovalo, než hrál pohledný hokej a i přes šance na obou stranách se skóre do konce první části nezměnilo. To na začátku druhého dějství to vypadalo jinak! Vyloučení na straně domácích potrestal ve 22. minutě Havlas a než se domácí vzpamatovali, přidal po 14 vteřinách další branku Brokeš. Vedení  o dvě branky  ale Vlky poněkud ukolébalo a bojující Draci chyby v defenzívě hostí potrestali. V polovině utkání bylo po trefách Kobese a Kolíčka srovnáno.

Střelecká aktivita byla v těch chvílích více na hokejkách hostujícího týmu, jenže domácí gólman odolával a navíc měl na své straně i několikrát „zasahující“ brankovou konstrukci. Nejmarkantněji se to projevilo ve 34. minutě – po dělovce Nevyhoštěného se puk odražený od tyče dostal za záda hostujících beků k domácímu Procházkovi a ten únik zakončil přesnou střelou - 4 : 3 pro Draky! To byl také stav na ukazateli po dvou třetinách.

Ta poslední pak přinesla bojovný hokej se snahou Vlků o zvrat. To se však dlouho nedařilo a zdálo se, že body zůstanou v Bílině. V čase 58:36 ale putoval ne trestnou lavici domácí Kail a Vlci vsadili vše na hru bez brankáře, A vyplatilo se! Dvacet tři vteřin před koncem vyslal projektil z pravého kruhu Pavlů a domácí brankář byl bez šancí – vyrovnáno! V následném prodloužení hraném ve třech hráčích byli aktivnější hosté. Kotouč drželi více na svých holích a odměna jim přišla minutu před vypršením času. Víškovu střelu ještě domácí brankář dokázal vyrazit, na dorážku dojíždějícího Havlase byl ale „krátký“. AVlci si tak vybojovali dva body za vítězství v prodloužení. „ Škoda zaváhání ve druhé třetině, kdy jsme přenechali vedení Drakům. Mohli jsme si odvážet tři body, ale za tohoto vývoje díky i za ty dva. Trefa Pavlů přišla v poslední chvíli a prodloužení pak již bylo v naší režii“ komentoval zápas vedoucí Vlků Josef Březina. 

Třetiny: 1:0, 3:2, 0:1, 0:1. Branky a nahrávky: 6. Fučík (Procházka), 26. Kobes (Sýkora, Gevorkian), 29. Kolíček, 34. Procházka (Böhm) – 9. Korecký (Babec), 22. Havlas (Brokeš, Peřina), 23. Brokeš (Babec), 60. Pavlů (Havlas, Peřina), 64. Havlas (Víšek). Vyloučení: 7:8 , navíc L. Tondr (Jbc) 10 min. osobní trest. Využití: 2:3

Sestava Vlků : Hosnedl (Petrželka) – Moravec.Tondr M., Čechura, Pavlů,Pilař. Korecký, Zeman – Nevyhoštěný, Bříška, Tondr L. – Víšek, Havlas, Peřina –Mulač, Brokeš, Babec - Gecko