Nová Ves – Janov 0:5 (0:1)

V prvním poločase viděli diváci vyrovnané utkání, ve kterém se hosté ujali ve 13. minutě vedení. Domácí, byť měli šance, branku nedali, ani když po změně stran uzamkli Janov na jeho polovině. Hosté přidali další branky z brejků. Nejlepším mužem zápasu byl podle domácího Pavla Türka hostující Cerman. Branky: 13., 60. a 77. Cerman, 65. Majer, 71. Nitsche. Rozhodčí: Vasko. ŽK: 1:2. Diváků: 50. Nová Ves: Stránský – Šimůnek, J. Šilhán, Černý, Topinka – L. Brož, Kocúr, A. Brož, Linka – Votoček, Žváček. Janov: Ducháček – Puchrík, J. Müller, Kittel (70. Kraus), Zámečník – Pilz, Svoboda, Nitsche, Majer – Beneš, Cerman (79. Jar. Müller).

Rychnov - Maršovice 3:2 (2:2)

Hrál se velmi pěkný fotbal, kde Maršovice byly lepším týmem. První gól dával Raška. Druhý gól přidal Bavlovič po krásné narážečce s Raškou, ale Maršovice dokázaly ještě v prvním poločase vyrovnat. První gól hostů padl z přímém kopu, kdy Šimčík propálil zeď. Vyrovnával z penalty brankář hostů. Po změně stran hosté nedali několik šancí a o výhře domácích rozhodli po úniku Raška. Branky: 10. a 50. Raška, 12. Bavlovič – 23. Šimčík, 27. Nežádal (PK). Rozhodčí: Lejsek. ŽK: 1:0. Diváků: 120. Rychnov: L. Lumnitzer – Černý (84. Miko), Tymich, David, Z. Lumnitzer – Hlubuček, Hruška, Nosek, Vrběcký – Bavlovič, Raška. Maršovice: Nežádal – Lédl, Fiala (56. Habr), Klápště, Macúr – Machalický (70. Kratochvíla), Habr, Kohoutek, Szatmari (60. Fahmi) – Toman, Šimčík.

Kořenov – Rádlo A 1:1 (0:1)

Kořenov hrál dost špatně a remíza je pro něj dobrá. Rádlo si podle domácích zasloužilo vyhrát. V 93. minutě odmítl vítězství ve vyložené šanci ocitnuvší se Vepřovský, který přestřelil branku. Branky: 83. Liška - 25. Kulhánek. Rozhodčí: Brož. ŽK: 2:2. Diváků: 70. Kořenov: Smrčka – Liška, Věneček, Lacina, Just – Svoboda, Malec, Ježek (46. Mareš), Fojtík (70. Bilý) – Šnýdl, Havlík (46. Bambusz). Rádlo: Havlíček – Helm, Ivan, Miškovský, Křelina – Folprecht, Sovinec, Sova, Kulhánek – Pešek, Vepřovský.

Velké Hamry B – Harrachov 0:5 (0:1)

Domácí bojovali, ale lepší Harrachov Hamrovany ve druhém poločase uběhal. Branky: 21. a 63. Chlup, 52. a 74. Horáček. 88. Jiroutek. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:0. Diváků: 80. V. Hamry B: D. Miček – Tittelbach (70. Wild), Nauč, Kulhánek, Želinský (46. Pešat) – Piskač (70. Průcha), Špaček, Strnad, Kotek – J. Miček, Vít. Harrachov: Hefert – H. Rieger (70. Veselý), Horáček, Daněk, Mach, M. Rieger – Rýdl, Vodseďálek, Jiroutek – Chlup, Barbořák.

Smržovka – Zásada B 2:2 (0:2)

V první půli byli domácí horším týmem a Zásada v polovině utkání zaslouženě vedla. Po změně stran se domácí zlepšili, vyrovnali hru i skóre. V závěru byli lepší, ale vítěznou branku nedali. Branky: 61. L. Kedroň, 80. Skála - 12. Fráňa, 30. Weber. Rozhodčí: Lejsek. Diváků: 100. Smržovka: Špírek – Rousek, Patrman, Z. Picka, Pipek – J. Kedroň (55. Mocek), Skála, J. Picka (70. Červenka), Štěpánek – P. Picka, L. Kedroň. Zásada: Růžička – P. Koťátko, D. Koťátko, Boudík, Kamarád, Hruška – Kalous, Kopal, Weber - Prousek (75. Kotyza), Fráňa.

Kokonín A - Camel 3:2 (2:1)

Kokonín vstoupil do zápasu ve velkém náporu, skvěle kombinoval a po čtvrthodině vedl 2:0. To domácí ukolébalo a přestali hrát s nasazením. Do šaten již šli pouze s jednobrankovým vedením a po změně stran Camel dokonce srovnal. O tom, že tři body zůstanou v Kokoníně, rozhodl Maixner v 69. minutě, ale utkání mělo náboj až do konce. Branky: 2. Šilhán J., 15 Mrklas, 69 Maixner - 35 Počta, 65. Baudyš. Rozhodčí: Albl. ŽK: 1:1. Diváků: 60. Kokonín: Chudoba – Malý, Čermák, J. Šilhán (61. Beneš), Šilhánek, Kumstát – Štichauer, Šilhán Miroslav, Mrklas – Firman (64. Štryncl), Maixner (70. Winkler). Camel: P. Počta – T. Véle (67. Janků), Dutka (56. Lipský), Staněk, Trojan (61. Kovalda) – Habart, J. Véle, Baudyš, Beran, L. Počta, Kysel.

Hodkovice B – Pěnčín B 2:3

Oboustranně pohledné utkání se hrálo v Hodkovicích. Hosté vedli 2:0, ale domácí dokázali vyrovnat.
Rozhodující branku zápasu dal domácí Škopan, bohužel pro Hodkovice do vlastní sítě. Branky: 61. Pavlík, 66. Pánek – 17. Kartouz, 48. Oleníček, 67. vlastní Škopan. Rozhodčí: Šoun. ŽK: 0:4. Diváků: 150. Hodkovice: Bouška – Škopan, Svoboda, Havel, Hudec – Dostrašil, Hejl (46. Mlčoch), Košek, T. Pavlík – Pánek, Kyksa. Pěnčín B: Podzimek – Oleníček, Fišera, Mastník, Pleštil – Beránek, Sedlmajer (46. Pe. Štryncl), P. Nikodým, Kartouz – M. Nikodým, Lang (87. Preissler).