PSK Liberec - VTJ Ještěd
Liberec 9:5 (4:3, 3:1, 2:1 )

Hráči VTJ si moc přáli oplatit soupeři prohru ve finále minulého ročníku a již ve 3. minutě se jim podařilo vstřelit gól. Spustili tím brankovou přestřelku první třetiny, když stav na konci první dvacetiminutovky byl 4:3 pro domácí. Ve druhé třetině PSK zlepšil obranou hru a inkasoval pouze jednou a jeho střelci se prosadili třikrát. Bylo 7:4, takže se závěrečná třetina dohrála v poklidném tempu.

Branky: 8. Měrtl (Malinský), 9. Malinský (Měrtl), 17. Šostý (Maděra), 17. Černý (Šebesta), 30. Malinský, 34. Šebesta H., 36. Malinský, 47. Číž (Ubry), 50. Duda (Baran) - 3. Jágr (Horáček), 11. Šnajdr (Valenta), 16. Hanzl (Burkoň), 30. Herda (Burkoň), 59. Herda (Kyselák). Vyloučení: 6:9, navíc Měrtl (PSK) 10. OT. Využití: 3:2. Střely na branku: 25:23. PSK: Pyrochta - Měrtl - Ubry, Šebesta H. - Vorel, Číž - Francl, Šostý - Maděra - Malinský, Vozák - Černý - Šebesta K., Baran - Duda - Šorejs, Křikava. Trenér: Jaroslav Kolařík. VTJ: Dulák (34. Brázdil) - Burkoň, Herda, Svoboda, Dvořák, Bretl, Šnajdr, Psota, Horáček, Kyselák, Urban, Růzha, Jágr, Holata, Hanzl, Chládek, Valenta.

VTJ Ještěd Liberec - PSK Liberec
5:6 (3:0, 2:3, 0:3)

Do odvety nastoupil PSK se snahou potvrdit výhru a nenechávat rozhodnutí na třetí zápas. Ovšem VTJ nechtěla dát svou kůži zadarmo. Rychlým gólem po chybě obrany se již po 34 vteřinách dostali vojáci do vedení. PSK tentokrát nedokáže najít odpověď a naopak ještě během třetiny inkasoval další dva góly. Po pár vteřinách II. třetiny ujel obráncům PSK Herda a zvýšil na 4:0.

Jenže pak si vybral slabší chvilku brankář Dulák a dvěma vlastními góly dal jiskřičku naděje pro PSK. Jenže krátce na to při vlastním oslabení zvýšil bek VTJ Hanzl na 5:2. Do konce třetiny se ještě podařilo snížit Baranovi. Ve III. třetině stáhl trenér Kolařík hru na dvě pětky a PSK předvedl nevídaný obrat. Třemi góly otočil skóre na 5:6. Do konce sice zbývalo ještě šest minut, ale hráči PSK s nasazením všech sil ubránili těsný náskok a obhájili tak své loňské prvenství.

Branky: 1. Burkoň, 7. Herda, 16. Hanzl, 21. Herda, 32. Hanzl – 25. Černý, 26. Duda, 37. Beran, 48. Malinský, 48. Maděra, 54. Měrtl. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:1, v oslabení: 1:0. Střely na branku: 31:30. VTJ: Dulák - Burkoň, Herda, Svoboda, Dvořák, Bretl, Šnajdr, Psota, Horáček, Kyselák, Urban, Růzha, Jágr, Holata, Hanzl, Chládek, Valenta. PSK: Pyrochta - Měrtl - Ubry, Francl - Vorel, Číž - Šebesta H., Šostý - Maděra - Malinský, Vozák - Černý - Šebesta K., Baran - Duda - Šorejs, Křikava. Trenér: Jaroslav Kolařík.

„Myslím, že vyhrát krajský přebor v loňském roce bylo těžké, ale obhájit v tom letošním bylo mnohem těžší. To se nám hlavně díky kolektivnímu a obětavému výkonu všech hráčů podařilo. O hráče se perfektně celou sezónu starali trenér Jaroslav Kolařík a vedoucí mužstva Jirka Vykoukal. Chtěl bych poděkovat všem našim sponzorům a fanouškům, bez nichž bychom jen těžko dosahovali takových úspěchů,“ uvedl kapitán vítězů Karel Ubry.