Střelcem úvodní branky domácích byl Folda. Těsné vedení vydrželo Vlkům do 31. minuty, kdy Řisuty Routou vyrovnaly. Vlci ale dokázali rychle reagovat, když brankáře hostí překonal Maďar. Rozhodnutí pak přišlo v poslední třetině. Nejprve to byli hosté, kteří srovnali stav. Historie se ale opakovala a Vlci si vzali vedení zpět.

Poté se bojovalo urputně o každý kotouč a Řisuty odvolaly na poslední dvě minuty gólmana. Štěstí ale nestálo na jejich straně a Foerster střelou do prázdné branky stanovil konečný výsledek na 4 : 2.

Vlci tak, po bojovném, konečně získali cenné tři body.

HC Vlci Jablonec nad Nisou -  HC Říuty 4 : 2 (1 : 0, 1 : 1, 2 : 1)

Branky a nahrávky: 12. Folda (Maďar), 33. Maďar (Folda), 50. Strnad (Kačírek), 60. Forester (Špaček) – 31. Routa, 47. Výrut (Okegawa)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jelínek (Horák) – Starý, Abraham, Duschka, Pilek, Had, Pavlů (C) – Bouřil, Maďar, Dospěl, Foerster, Strnad, Kačírek, Švik, Folda, Špaček (A), Brokeš (A)
Trenér: Jan Šuráň

HC Řisuty: Pánek (Šubrt) – Řepka, Malovický, Janda, Pokorný, Potechin, Zich – Routa, Rendla, Janeček, Sýkora, Chamrád, Okegawa, Křepelka, Pejchal, Výrut, Bílek (C)
Trenér: Pavel Křepelka

Rozhodčí: Libor Veinfurter – Jan Řezníček, Jakub Všetečka