Vlci sice nastoupili do utkání s touhou vybojovat pátý rozhodující zápas, ale v úvodu nedokázali využít dvě přesilové hry, při kterých brankáře soupeře vážněji neohrozili.

Naopak hosté dokázali, že jsou silný tým a několikrát velmi nebezpečně ohrozili Blažečku v brance Vlků, který pochytal několik nebezpečných střel. Jenže v polovině úvodní třetiny domácí zbytečně třikrát v řadě faulovali a dali Řisutským výhodu přesilové hry 5:3, která trvala takřka tři minuty. Hosté dvojnásobné přečíslení využili, když skóroval Bezouška.

Vlkům se v závěru třetiny podařilo v přesilové hře srovnat, když Brokešovu přihrávku zužitkoval Petrmichl. Ve druhém dějství se Vlci ujali vedení Tondrem, ale to bylo ze strany Vlků vše.

V polovině zápasu byli domácí borci opět vylučováni a další přesilovku 5:3 hosté využili a srovnali. Hned vzápětí využili hosté další přesilovku 5:4 a ujali se vedení. Vlci v závěru druhé a v úvodu třetí třetiny měli také výhodu několika přesilových her, ale z nich vyrovnání nevytěžili a naopak v závěru třikrát inkasovali.

Branky: 16. Petrmichl (Brokeš), 27. Tondr (Müller) - 14. Bezouška (Hegenbart, Mádl), 32. Fiala (Hegenbart), 33. Hegenbrant, 49. Hegenbrant, 54. Bezouška (Kos) 56. Hegenbrant (Bezouška). Vlci: Blažíček – Drábek, Knesl, Petrmichl, Duda, Müller, Dostál – Tondr, Liška, Kotrba – Brokeš, Mrňa, Stehno – Chamrád, T. Kadeřábek, J. Kadeřábek, Bílek.