Soupeřem HC Vlků na jabloneckém zimním stadionu bylo tentokrát mužstvo Stadionu Litoměřice a odvezlo si bod.
Nerozhodnuto bylo i po prvních třech povinných penaltách, a tak se v nájezdech pokračovalo až do deváté série, kdy parádně zavěsil Bříška. V dresu domácích při samostatných nájezdech ale exceloval Michal Kapička, který jel na brankáře hostí čtyřikrát a třikrát skóroval, leč nerozhodl.

Samotné utkání v závěru připomínalo spíše boj než pohledný hokej a velkou měrou k tomu přispěl i hlavní rozhodčí Vágner, který v poslední třetině udělil osmnáct trestů a viditelně si mnohdy nevěděl s bojujícími soupeři rady. Úvodní dvě třetiny tomu nenasvědčovaly, jablonečtí hokejisté byli lepším celkem, ale z vytvořených šancí góly nedávali. V šesté minutě hráli chvíli i přesilovku pět na tři bez využití a soupeř v desáté minutě trestal.

Vlci přeci jen ze skrumáže vyrovnali Měrtlem, a když tentýž hráč v úvodu druhé části hry poslal domácí do vedení zdálo se, že nebudou se ziskem bodů problémy. Několik šancí však nebylo opět využito, Drak nastřelil tyčku a Kapička těsně minul, čímž obnovili aktivitu hostí, kteří venku ještě nebodovali.

Poslední třetina začala přesilovkou Vlků, kterou nevyužili, ale pak se vylučovalo jak na běžícím páse, téměř se nehrálo v plném počtu, a tak početné domácí publikum nepotěšil hlavně vyrovnávací gól Litoměřických. Některé výroky překvapily hlavně domácí borce např. Černého a Prachaře, kteří dostali i osobní tresty a posledně jmenovaný až do konce utkání. Černý se například divil, že po vyloučení soupeře za jeho podtržení byl poslán za filmování na trestnou lavici i on.

Po upracované remíze se nerozhodlo ani v pětiminutovém prodloužení, kdy měla obě družstva po několika šancích bez využití, a tak přišly na řadu již zmíněné samostatné nájezdy, které rozhodly o zisku dvou bodů pro jablonecké Vlky.

HC Vlci Jablonec – Litoměřice 3:2 (1:1, 1:0, 0:1 – 0:0 – na nájezdy 1:0). Branky: 14. Měrtl (Prachař, Stehno), 27. Měrtl (Prachař, Skalický) – rozhodující s.n. Bříška. Diváků: 380. HC Vlci: Kousal – Beránek, Duda, Černý, Ulrych, Ton, Chládek – Měrtl, Prachař, Stehno – Šebek, Bříška, Kapička – Bacovský, Kadeřábek, Drak – Skalický. Trenér: Průcha.