MAJÍ TVRDOU PŘÍPRAVU

Hokejové naděje jabloneckých Vlků absolvují tvrdou přípravu před sezónou. A trenéři jim nic neodpustí. Hned v úvodu se vydali na děčínský turnaj, kde po výhrách 7:0 nad Tachovem, 6:4 nad Děčínem a 4:2 nad Ústím nad Labem zakončili svůj první „ledový“ týden.

BUDE TO JEŠTĚ DŘINA

„V zápasech byla vidět spousta chyb, ale s tím se po pouhých čtyřech trénincích počítalo. Vyzkoušeli jsme všechny hráče a turnaj nám napověděl, že máme před sebou plno práce,“ uvedl Jindra Zeman. Ale s tou samozřejmě oba trenéři i tým počítají. „A už se na ni těšíme,“ vzkazují svým příznivcům.

Někteří hráči ale své trenéry hned v úvodu přípravy v dobrém překvapili. „Velice mile nás překvapila útočná formace Daněk – Dvořák-Pojlak. A tu výstižně také okomentovala obránkyně týmu Věra Horáková slovy: „Za nimi se to hraje samo.“

PROVĚŘILI SI VŠECHNY

Trenéři Jindra Zeman a Jiří Kubsch chtěli na turnaji hlavně prověřit všech sedmadvacet hráčů, které mají k dispozici. „Pokračujeme v přípravě a stavbě týmu na tuto sezónu. Výsledky byly v Děčíně dobré. Ale máme hodně na čem pracovat a zlepšovat. Pro povzbuzení a psychiku hráčů je výsledek turnaje pozitivní,“ dodal Jiří Kubsch.