Štěstí stálo na straně Vlků. Už ve středu 14. března přivítají na svém ledě Vrchlabí. Dalšího soupeř, který prověří jejich hokejové umění. Zápas bude o to zajímavější, neboť se na ledě proti sobě postaví bratři Pilařové, jeden za Jablonec a druhý za Vrchlabí.

Jaký dojem máte z první série play off Vlků?
Myslím, že za celý tým můžu říct, že si můžeme oddychnout. Máme to za sebou. Bílina pro nás byla jednou z nejhorších variant, kterou jsme mohli dostat. Teď už se můžeme v klidu připravit na dalšího soupeře.

Jak jste postup do druhé série play off oslavili?
Myslím, že ještě není co slavit. Play off je teprve před námi. Teprve teď to začne. Doufám, že se zadaří i proti Vrchlabí a postoupíme zase o krok dál.

Ve středu 14. března od 18 hodin přivítají na svém ledě jablonečtí Vlci soupeře z Vrchlabí. Začne druhá série play off.A jak vidíte Vrchlabí jako soupeře?
Určitě budou mít tyto zápasy náboj derby. Bude to hokej nahoru dolů. Vrchlabí hraje podobně jako my. Máme s nimi vyrovnanou bilanci 2:2 na zápasy. Každý si drží domácí neporazitelnost. Máme tam spoustu kamarádů, se kterými jsme hráli v mládežnických kategoriích. I to bude zpestření souboje. A také bude zpestřením to, že proti sobě nastoupí bratři Pilařové, jeden v dresu Jablonce a druhý v dresu Vrchlabí. Utkání bude mít obrovský náboj, to jsem si jistý. Budeme rádi za každého fanouška, který nás přijde podpořit.

A co fyzička, v týdnu tréninky, teď jste měli několik zápasů v řadě…
Je to náročné, protože každý máme ještě své povinnosti, chodíme do práce. Ale v druhé lize mají všichni stejné podmínky a ve Vrchlabí na tom jsou kluci stejně. Nemáme si na co stěžovat, každý musí nějak zregenerovat, jak to sám nejvíc potřebuje. Tomu taky musí dát maximum, aby byl na další utkání zase připravený.

Tréninky tedy pokračovaly bez přestávky.
Ano, měli jsme dobrovolný trénink v pondělí a v úterý jsme se pak už sešli před zápasem všichni. A ve středu 14. března od 18 hodin přivítáme Vrchlabí na našem ledě. Hurá na ně!