S šestým místem jste tedy spokojen?
Chtěli jsme být před sezonou do čtvrtého místa před play–off, a to je stále reálné. S šestým místem po základní části jsme spokojeni. Musíme si totiž uvědomit, že jsme před sezonou obměnili kádr, dali šanci mladým a ještě v podzimní části nebránili v odchodu hráčům, kteří to chtěli zkusit ve vyšších soutěžích. Těší nás, že se v nich neztratili, což je pro nás dobré vysvědčení.


Kádr prošel výraznými změnami, co vás v průběhu podzimu potěšilo?

Potěšili mě hráči, kteří se „chytli“ ve vyšších soutěžích. V našem týmu stabilní výkonnost podávají zkušení hráči, ale to je asi poslední důvod k radosti.

Znamená to, že jste z výkonu Vlků spíš zklamán?
Z výkonu všech hráčů ne. Mě osobně mrzí přístup mladíků, kterým jsme dali šanci a čekali jsme, že posun do A týmu bude pro ně motivací a danou šanci chytnou za pačesy. Bohužel, zatím tomu tak není a někteří hráči si neváží toho, že v tak mladém věku dostali šanci trénovat s A týmem a hrát druhou ligu.

Začala nadstavbová část, s jakým cílem do ní Vlci vstupovali?
Náš předsezónní cíl je stále stejný. Chceme se pokusit dostat do první čtyřky a zajistit si co nejvýhodnější pozici pro play–off.

Plánujete nějaké posily?
Posily jsou nutné a již nyní se nám podařilo získat brankáře z druholigového Hradce Králové Duška.

Nadstavba sudá – lichá svedla týmy skupin střed a západ. Jaký je systém soutěže dál?
Budeme se prolínat se skupinou střed, ale body se budou i nadále započítávat do naší skupiny, ze které bude první čtyřka hrát první zápasy play-off doma, stejně jako první čtyřka skupiny střed.