Vlci vedli již od 16. vteřiny, kdy se trefil Měrtl a v polovině úvodního dějství přidal druhý gól Kapička. „Poprvé jsme hráli tak, jak bychom měli hrát doma. Na soupeře „vlítli“, dali rychlý gól a od něj se odvíjela další hra,“ pravil trenér Vlků Miroslav Průcha.

Vlci zcela ovládli led a v zápase jasně dominovali a vypracovali si velké množství šancí. „Bohužel, z nich proměnili jen šest,“ posteskl si nad stále slabou střeleckou produkcí Průcha a dodal: Šancí bylo opravdu hodně, na druhou stranu jsem rád, že se konečně střelecky prosadil Daniel Stehno, který na trefu dlouho čekal a snad se již střelecky chytne.“

Vlci „uspokojili“ svého kouče i ve hře v přesilovkách a oslabení. „Konečně kluci začali hrát to, co je od 16. srpna učím. Utkání se mi líbilo stejně jako divákům, kteří byli skvělí,“ mnul si ruce Průcha.

Nejlepšími hráči byli podle trenéra Vlků Kapička, Prachař a Kousal v brance. „Pro Barka je velkou konkurencí,“ myslí si Průcha.
Další zápas sehrají Vlci v sobotu v Benešově, kde by chtěli potvrdit vzestup formy.

Branky a asistence: 1. Měrtl, 11. Kapička, 30. Drak (Kapička, Šebek), 37. Stehno (Měrtl), 39. Stehno (Prachař, Měrtl), 47. Šebek (Chládek) - 34. Bárta (Regner), 48. Culka (Novák). Vyloučení: 6:6, využití 2:1. Diváků: 300. Vlci: Kousal – Beránek, Černý – Ulrych, Chládek – Macháček, Duda – Měrtl, Prachař, Stehno – Šebek, Kapička, Drak – Bacovský, Hudíček, Skalický.