Do vedení se dostali ve 4. minutě zásluhou Kapičky. V 17. dorazil střelu Stehna Šebek a bylo to 0:2. Když v 27. Měrtl tečoval střelu Dudy a Vlci vedli 3:0, málokdo by připustil komplikace.

Jenže domácí se zvedli. Hned za minutu snížili v přesilovce při vyloučení Špalka za zdržování, a potom v průběhu závěrečné dvacetiminutovky přidali další dva góly.

Nejprve Špiler bekhendem pod břevno v 46. snížil na 2:3 a v 57. volný Hobl vyrovnal na 3:3!
Jedenáct vteřin před koncem dostal domácí Kepl 2 minuty plus 10 za protesty a Vlci tedy šli do prodloužení v početní výhodě. Tu využil v čase 60:48 Hudíček na 3:4.

HC KLATOVY – HC VLCI JABLONEC 3:4 PP (0:2, 1:1, 2:0 – 0:1)
Branky a asistence:
28. Kepl (Hobl), 46. Špiler (Holý), 57. Hobl (Hauer) – 5. Kapička (Drak), 17. Šebek (Stehno), 27. Měrtl (Duda), 61. Hudíček (Kapička). Rozhodčí: Florián - Černý, Suchánek. Vyloučení: 6:3, navíc Kepl (Klatovy) 10 minut. Využití: 1:1.
Jablonec: Bárek (34. Kysilka) - Beránek, Duda, Chládek, Pour, Ulrych, Macháček , Měrtl, Kapička, Stehno, Špalek, Skalický, Bacovský, Drak, Šebek, Bém, Klíma, Zeman.