Na jabloneckém zimním stadionu se konal další ročník akce Týden hokeje.  V průběhu dopoledne měly všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou.

Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odneslo zajímavý hokejový dárek. 

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti byl  připravený zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče získali podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Vlci - Tábor
Vlci podlehli Ústí. Rozdíl byl znát na výsledku i podmínkách

Pro účastníky Týdne hokeje byla připravená ještě další výhoda. Každé dítě, které se do projektu Pojď hrát hokej přihlásilo a klub ho následně zaregistroval do Českého hokeje získalo poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje značky CCM. 

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná letos poosmé po celé České republice a celkově už podesáté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 37 000 dětí.