Klášterec – HC Vlci 2:2 (0:0, 2:1, 0:1).

V utkání s vedoucím celkem tabulky junioři HC Vlci vydřeli cennou remízu 2:2. Výborně chytal Sýkora. Domácí na začátku 2. třetiny vstřelili dvě rychlé branky, ale hosté nerezignovali a korigovali stav střelou Tomáše Zemana. Ve 3. třetině hosté ubránili několik oslabení a po vydařené akci vyrovnali na konečných 2:2. „Bojovnost, nasazení, velmi dobrý výkon týmu, který konečně fungoval jako jeden tým,“ pochvaloval si po utkání výkon týmu trenér Jiří Kubsch. Branky: Zeman, Burian (Brokeš, Svoboda). Sestava: Sýkora (Cincibus) – Kotas - Hodač M., Zeman - Burian-Chlebcov; Mádle - Kyselák, Hodač J. - Šorejs - Lemfeld; Bém - Abraham, Smetana - Brokeš - Svoboda (Kysilka, Hájek)

Vlci – Letňany 5:2 (0:1, 4:1, 1:0).

Domácí do utkání vstoupili s chutí, ale přemíra snahy a smůla v koncovce v 1. třetině - stav 0:1. Ve 2.třetině se podařilo rychle srovnat stav, hosté vzápětí kontrovali – 1:2. Pak po krásně vyřešené situaci srovnal Svoboda. Domácí tato branka nastartovala a v rychlém sledu přidali další dvě branky Ve 3. třetině si domácí výsledek kontrolovali. Branky: Malinský (Marnota, Zeman), Svoboda (Brokeš), Zeman (Bém), Lemfeld (Mádle), Svoboda. Sestava: Sýkora (Cincibus); Bém - Abraham, Zeman - Malinský - Marnota; Mádle - Kyselák, Chlebcov - Šorejs - Lemfeld; Burian - Kotas, Smetana– Brokeš-Svoboda (Kysilka, Hodač J., Hájek)