Pětistovka diváků viděla zejména v první třetině vyrovnaný hokej, ve kterém měly oba týmy několik šancí, ale ty nedokázaly brankově zúročit. V závěru třetiny hráli hosté dvakrát přesilovku 5:3 a když se zdálo, že Vlci toto dvojnásobné oslabení přečkali bez inkasované branky, inkasovali 14 vteřin před koncem, již při hře 5:4, první gól.
Ve druhé třetině sice Vlci vyvinuli snahu zvrátit nepříznivý stav, ale z vypracovaných šancí gól nedali a následně hosté z rychlého brejku zvýšili své vedení na 2:0. Když ve 31. minutě zvyšoval Setinský na 3:0 vypadalo to s Vlky zle. Jenže trenér domácího celku si vzal oddechový čas, při kterém svým svěřencům důrazně domluvil. Ti si jeho slova vzali k srdci a v rozmezí následujících dvou minut snížili brankami Šulce a Špaka na rozdíl jednoho gólu. Jenže vyrovnat se Vlkům nepodařilo a ve 37. minutě inkasovali počtvrté. V poslední části se pak Vlci marně snažili o zkorigování výsledku, ale hosté pozorně bránili, a také koncovka Vlkům nevycházela tak, jak by si přáli. Také proto Klatovy v 51. minutě zvýšily své vedení a v 60. minutě korunovaly své vítězství, když šestou branku přidal Dorňák.
Branky a nahrávky: 32. Šulc (Pabiška, Ulrych), 33. Špak (Šulc) - 20. Holý (Mužík), 27. Heřmánek (Holub), 31. Setinský, 37. Hobl (Holý, Kepl), 51. Heřmánek (Holub), 60. Dorňák. Vyloučení: 10:11. Využití: 0:1. Vlci: Tomíček - Ulrych, Špak – Duda, Chládek – Vorel, Mrkvička - Pabiška, Divíšek, Šulc – Kopic, Musil Šesták – Burkoň, Měrtl, Lepka.