Její tým zatím vede tabulku dorostenecké ligy. „Narazili jsme na kvalitní soupeře, se kterými jsme sehráli vyrovnané zápasy. Hlavně první čtyři předvedli hodně dobrý hokej a nám to hodně dalo,“ zhodnotila dosavadní zápasy Karolína.

V HOKEJI MÁ UŽ JASNO

Když bude stíhat, jak prozradila, tak může hrát za mužský tým až „do chlapů.“ Příští sezónu by chtěla ještě bojovat za Vlky. Pak má ale namířeno do zahraničí. Cesta to ale nebývá jednoduchá. Nabídky většinou přicházejí na mezinárodních turnajích nebo na mistrovství nebo přes dobrou radu známého v zahraničí a taky na mezinárodních campech.

A pár takových má už za sebou. „Ráda vzpomínám třeba na camp v Japonsku, kde se sešly holky z celého světa a mohly jsme se srovnat. Ty z Kanady nebo z Finska jsou úplně někde jinde, než my. Konkurence je velmi silná. Máme ještě hodně na čem pracovat,“ říká Karolína. S úsměvem třeba vzpomíná na poslední utkání proti hráčkám Ruska. „To jsem byla jako na kolotoči. Byl to úplně jiný hokej, byly rychlé, sehrané, ve všem lepší,“ zhodnotila soupeřky jablonecká hokejistka.

V LEDNU JEDE NA SVĚT

Karolína je ráda za každou zkušenost. Proto je jejím cílem v lednu mistrovství světa osmnáctiletých. Chce se dobře předvést a podílet se na co nejlepším týmovém výsledku. „Po Vánocích nás čeká camp, na kterém se musíme před mistrovstvím sehrát. Určitě chceme získat medaili,“ plánuje Karolína. A jestli se nebojí hrát proti klukům? „S klukama je hokej hodně kontaktní, a to se mi líbí. Souboje jsou víc vypjaté, ale není to tak hrozné. Někdy se mi pak omlouvají. Ale já nechci, aby na mne brali ohled, zvolila jsem si to sama,“ připomíná hokejistka.

Hraje v útoku. Za branky si čárky nedělá. Má hodně asistencí a věří, že počet gólů na jejím kontě poroste.