Hvězda – Vlci 7:2 (1:1, 2:0, 4:1)
Domácí dali v úvodu šanci hostům svojí nedisciplinovaností, v šesté minutě šel na trestnou lavici už třetí domácí borec. To způsobilo, že se někteří nedostali vůbec do hry. Od druhé třetiny se konečně soustředili na hru a dostavilo se vedení 3:1. Hladkého průběhu třetí části se však příznivci nedočkali, domácí Lemfeld zbytečně zazmatkoval a beci museli hasit za cenu faulu. Trestné střílení hosté proměnili, a bylo jich hned plné hřiště. Naštěstí ve dvaapadesáté minutě Vašek tečí zvýšil na dvougólové vedení. Mladí Vlci se dostali do tempa a zaslouženě vyhráli.

Branky: 15. Šorejs (Doležal), 35. Kotrba (Brokeš, Vozka), 37. Šorejs (Kotrč, Zákoutský), 52. Vašek (Zákoutský), 55. Vašek (Bílek, Antal), 56. Rudiš (Šorejs), 59. Bílek (Brokeš, Vašek). Sestava: Knap – Zákoutský, Doležal, Kysilka, Knesl, Antal, Vozka, Rohal, Krejčí – Lemfeld, Brokeš, Kotrba – Minařík, Rudiš, Šorejs – Kotrč, Bílek, Vašek – Adámek, Výrut, Kotas.

Letňany – Vlci 6:3 (4:0, 0:2, 2:1)
K odloženému zápasu zajížděli k dalšímu pražskému soupeři, který se lepší zápas od zápasu. Jablonečtí mladíci však nedbali varování trenérů o kvalitním soupeři a zapomněli hrát aktivně od prvního vhazování. V patnácté minutě byl na ukazateli stav 4:0 pro domácí. Po přestávkové domluvě se výkon v dalších částech zlepšil, ale na víc než snížení na rozdíl dvou gólů to nestačilo.
„Výsledek byl spravedlivý, chlapci trestuhodně podcenili začátek zápasu,“ zhodnotil své svěřence asistent trenéra Jiří Kubsch .

Branky: 29. Kotrba (Knesl), 31. Bílek (Kotrba), 55. Výrut (Kotrba). Sestava: Knap (15. Bouška) – Zákoutský, Doležal, Knesl, Krejčí, Kysilka, Antal, Kotas – Lemfeld, Brokeš, Kotrba – Vašek, Rudiš, Šorejs – Šrejma, Bílek, Kotrč – Adámek, Výrut, Minařík.