„Soupeř byl techničtější a bruslařsky lépe vybaven“, řekl po utkání asistent trenéra Špaček a dodal: „Kdyby kluci dokázali po celý zápas k protihráčům rychleji přistupovat a hrát jim do těla, výsledek by určitě nebyl tak jednoznačný.“

Plnit pokyny trenérů se jabloneckým Vlčatům dařilo do poloviny utkání. Hrál se vyrovnaný hokej s šancemi na obou stranách. Jablonecké příležitosti Glose, Hájka a Noska ovšem zůstaly nevyužity. „A většinu šancí hostujícího celku dlouho úspěšně likvidoval náš brankář Musílek,“ pochválil gólmana domácí kouč.
V polovině druhé třetiny však soupeř zvýšil vedení už na rozdíl tří branek. Jiskřičku naděje vykřesal agilní Nájemník, Vlašim však vzápětí znovu zvýšila náskok.

„Závěrečná část hry patřila plně středočeskému soupeři, který výkonem i výsledkem potvrdil své neotřesitelné postavení na čele žákovské ligy,“ uznal kvality soupeře Špaček.

Branka: Nájemník (as. Nosek). Vlci Jablonec: Musílek – Čejka, Cyprián - Novotný, Štoček - Košek, Glos, Hájek, Dvořák – Šonský, Véle, Kořínek - Vodseďálek, Nájemník, Nosek, Trenéři: Žďárský, Špaček.