Liga žáků 8. tříd:

HC Jablonec – HC Krkonoše 5:5 (2:0, 1:2, 2:3).

Úvodní třetina se hrála v opatrném duchu, kdy na každé straně bylo několik šancí ke skórování. Lepší v koncovce byli v první třetině domácí, kteří šli do šaten s dvoubrankovým náskokem. „V polovině první třetiny se díky důrazu před brankou prosadil domácí Žďárský. O tři minuty později, po překrásné sólové akci ve vlastním oslabení, přidal druhý gól Hric,“ stručně popsal brankové okamžiky sekretář mládeže HC Vlci Martin Chomča.
Hosté nesložili zbraně a v polovině druhé třetiny v rozmezí jedné a půl minuty skóre srovnali. „Krkonoše potrestaly naše vyloučení, když využily přesilovky 5:3 a 5:4,“ sdělil dále Chlomča. Jablonci vrátil vedení Hric, a tak také skončilo druhé dějství. Ve třetí třetině byla k vidění bitva o každý metr prostoru, ubylo hokejových momentů a převládal důraz na obou stranách. V čase 45:46 hosté vyrovnali, ale hned vzápětí vrátil Vlkům vedení Prokorát. Na to reagovaly Krkonoše hned vzápětí, nejenže opět dokázaly srovnat, ale v 51. minutě se dokonce ujaly vedení. Jenže následné šance pochytal domácí Hlavnička a vyrovnání přinesla 54. minuta. „To přesnou přihrávku Mewalda usměrnil do sítě Havlík,“ radoval se sekretář.
Branky a asistence: 9. Žďárský (Hric), 12. Hric, 39. Hric (Loukota), 46. Prokorát (Loukota), 54. Havlík (Mewald).

HC Jablonec 9 – HC Krkonoše 9 4:6 (0:2, 1:1, 3:3)

Jablonec hrál v první třetině na jednu branku a hosté ze své obranné třetiny takřka nevylezli, a když se z ní dostali, dali Vlkům gól. „Tolik nevyužitých šancí, tolik přeskakujících kotoučů, vyškrábnutých puků z branky, skvělých zákroků hostujícího brankáře zase dlouho, doufejme pro jablonecké, neuvidíme,“ kroutil hlavou nad zahozenými šancemi ještě druhý den Chlomča. Hosté skórovali, první třetinu vyhráli dva nula, když se jablonečtí borci předháněli v zahazování šancí. „Ve vyložených šancí se ocitli Šrejma, Drapák, Kuch, Černý. Bylo jedno, jednalo-li se o samostatný únik, či kombinaci. Prostě gól do branky hostů nepadl,“ lamentoval sekretář. V polovině druhé třetiny se domácí konečně prosadili a Vávra snížil. Vzápětí mohl vyrovnat Valo, ale jeho rána zazvonila o tyč a z následného útoku zvýšily Krkonoše na 3:1. Také ve třetím dějství domácí tlačili, hosté zodpovědně bránili a podnikali nebezpečné výpady. „Jako přes kopírák vypadala čtvrtá i pátá branka – domácí pětka se snažila prolomit střeleckou smůlu, obránci se nestihli z útočných pozic vrátit včas na svá místa a hosté tak v čase 48:37 utekli domácím na rozdíl 4 branek,“ popsal rozhodující okamžiky závěrečné části Chlomča. Jablonečtí ani v tuto chvíli nesložili zbraně a bojovali. Nejprve využil přesilovku Černý a vzápětí dal třetí gól Vlků Kuch. V čase 56:54 si mezi kruhy najel obránce Fiala a dal čtvrtý gól Jablonce. Při závěrečné power play mohl vyrovnat Šrejma, ale puk mu v rozhodujícím okamžiku sklouzĺ a hosté ho snadno dopravili do prázdné branky. „Deváťáci byli lepším mužstvem a zaslouží pochvalu za to, že nevzdali zdánlivě prohraný boj,“ pochválil hráče sekretář Vlků. Branky a asistence: 30. Vávra (Francl), 53. Černý (Šrejma), 53. Kuch, 57. Fiala.