David Uličník rád cestuje po Asii a miluje Rusalku, Dušan Kollár si čas od času rád zahraje na playstationu a u toho si dá Plzničku, Jiří Korn rád kouká na filmy s Belmondem a pro Jiřího Škorpíka je ze všeho nejzásadnější, aby nebyl sám.4TET v Eurocentru opékali buřty, lovili lva a hlavně bavili

Gentlemani ze 4TETu svým fanouškům ve třetí verzi koncertního programu naservírovali nejenom své vybroušené hlasy, lehké vtípky a taneční show, každý jedinec se tentokrát představil sám za sebe.

V pauzách mezi programem diváci zhlédli krátký medailonek o daném umělci, který na něj prozradil různé pikantnosti. Poté dostal každý krátký prostor, aby se předvedl v jiném než vokálním světle.

Kouzlení i basskytara

Tenor Uličník zpíval Ave Maria, bass Kollár kouzlil, první baritone Korn zahrál na basovou kytaru a aranžér a druhý baritone Škorpík promlouval lidem do svědomí a poté zapěl dojemnou baladu.4TET v Eurocentru opékali buřty, lovili lva a hlavně bavili

4TET sice do Jablonce přivezl třetí verzi svého programu, na největší hity z prvních dvou desek ale nezapomněl. Převládaly české písně: Lady Carneval, Láska, Robinson, Já To Tady Vedu… I když Dušan Kollár strašil, že pohádkové písničky by nejraději vyřadil, Jiří Korn přítomné ubezpečil, že on je má rád, a ke konci show se dostalo na dvě Prstýnek a Svítí slunce nad hlavou.

Pánové se během produkce stačili několikrát převléknout a nešetřili ani rekvizitami. Opékali si buřty na ekologickém ohni a lovili lva, za kterého se převlékl Jiří Škorpík.

Jablonecký koncert byl téměř vyprodaný. Stejný program uvidí českolipští a liberečtí diváci v listopadu.