Přehlídky se zúčastnilo sedmnáct sborů z celého Libereckého kraje a jeden host. V porotě zasedli Jaroslava Macková - NIPOS Artama Praha, Václav Brádle - sbormistr DPS Jizerka Semily, Martin Veselý - sbormistr sboru Divadla F. X. Šaldy Liberec.

Porota doporučila také jeden sbor na postup do celostátního kola v Pardubicích. Pojede tam zpívat DPS Koťata z Nového Boru pod vedením sbormistryně Evy Duchoslavové, která byla současně oceněna zvláštní cenou za přínos dramaturgii. Jablonecké sbory si také vedly velmi dobře. Zlaté pásmo získal DPS Písklata pod vedením Romany Halamové, která si též odnesla zvláštní cenu za citlivý klavírní doprovod, a DPS Vrabčata sbormistra Pavla Žura, Stříbrné pásmo si vyzpíval DPS Rolnička sbormistryně Jaroslavy Pokorné.

Porota si vysoce cenila celkovou úroveň všech sborů a zejména práci pedagogů na základních školách, kde vedou děti ke sborovému zpěvu.
Ozdobou a třešničkou na dortu přehlídky byl host, který zavítal z nedaleké MŠ Mšeňáček v Jablonci, dětský pěvecký sbor Skřivánek se sbormistryní Věrou Pokornou. Práce s předškolními dětmi je mimořádně náročná na lásku a trpělivost a té se paní Pokorné dostává velkou měrou. Děti ze Skřivánku předvedly, že mají široký repertoár a jejich vedoucí patří velký dík za její obětavou práci.