Carvin Jones, přezdívaný Arizonský hrom či Divoká kočka, je představitelem „hendrixovské“ větve rock and rollu. Carvin Jones - kytara, zpěv / Mike Califano – baskytara / Gianpaolo Feola – bicí.

Carvin měl na Rampě vystoupit již v loňském roce, ale celé jeho turné po Evropě bylo zrušeno, neboť jej v americe odsoudili a zavřeli do vězení ve Phoenixu kvůli neplacení alimentů (z čeho je potom zaplatil, není známo…). Nyní posilněn o nevšední zážitek je zpět v plné formě a propaguje své nové CD Carvinator.
Kým byl ve své tvorbě, technice a fílingu ovlivněn? BB King, Jimi Hendrix, Stevie Ray Vaughan, Albert Collins, Eric Clapton.

Carvin Jones pochází z Texasu. Tam se také poprvé setkal s hudbou svého srdce – černošským blues. První kytaru dostal od babičky ve svých jedenácti letech. Získal tak nepostradatelnou družku na celý život. V roce 89 přesídlil do Arizony a ta se také stala svědkem jeho prvních úspěchů. Předskakoval mnoha slavným rockovým interpretům, ovšem i on sám se stal nositelem hned několika prestižních ocenění – „Entertainer of the Year“, „Best Guitarist“, „Best Blues Band“. Nejbližší je mu styl J. Hendrixe. Od něj převzal i cit pro poněkud netradiční pódiovou prezentaci – gymnastická cvičení s nástrojem v neuvěřitelných polohách. Rčení „Show must go on“ se snaží naplnit bezezbytku.

Jeho současný evropský band tvoří italská rytmika ve složení Mike Califan – basa, Gianpaolo Feola – bicí. 16. listopadu jim bude pódium v klubu Na Rampě v Jablonci nad Nisou malé.