Festival ale není jen o muzice. Na zájemce čekají další lákavé nabídky. Pro nedočkavé pořadatelé ve čtvrtek v poledne otevřou centrální kemp a kemp na fotbalovém hřišti. Od 20 hodin je připraven večírek ve velkém stanu v centrálním campu a na fotbalovém hřišti o hodinu později začne rockotéka.

V sobotu vedle koncertů je připravena recese na Jizeře. Oblíbená a divácky vyhledávaná neckyáda začíná v 9.30. Hodinu po poledni odehrají fotbalový zápas rockeři.

K největším hvězdám bude patřit britská zpěvačka Kim Wilde, kterou zná především generace dnešních čtyřicátníků a výše. V osmdesátých letech okupovala britské i světové hitparády a její plakáty visely v nejednom chlapeckém pokoji.

Příznivci rockového divadla se jistě těší na finskou kapelu Lordi. Ze zahraničních kapel se návštěvníci festivalu mohou těšit na další finské hračičky Waltari, ženskou heavy metalovou legendu Girlschool nebo další legendu, tentokrát punku The Vibrators z Velké Británie.

Na festivalu nebude chybět ani téměř kompletní česká špička. V pátek přijede David Koller, kapely Arakain, Tatabojs, Aleš Brichta Band, Divokej Bill, Turbo i Ewa Farna. V sobotu se na pěti pódiích postupně vystřídají například Debustrol, Žlutý pes, Mňága a Žďorp, Lou Fanánek Hagen se Syny výčepů, Gipsy, Michal Hrůza, Kryštof a Mig 21.

Závěrečný den na Malé Skále ozdobí No Name, Olympic, Blue Effect, Lenka Dusilová i bard Jiří Suchý či Miro Žbirka.