Tato mladá britská bluesrocková kytaristka a zpěvačka je již pětinásobnou držitelkou cen British Blues Awards. V roce 2011 získala titul nejlepšího mladého umělce roku, 2012 ji vyhlásili nejlepší bluesovou zpěvačkou v Británii, vloni toto ocenění obhájila a navíc byla zvolena nejlepším kytaristou roku, letos nejlepším kytaristou.

Chantel již v raném dětství uchvátil nástroj, jehož elektrifikovaná verze bývá doménou spíše mužské části naší populace. Kytara a ještě k tomu bluesová. Hravě zvládla studium hry na kytaru, zpěvu a kompozice na Rock Leeds College of Music a v roce 2007 se vrhla na klubová vystupování. V témže roce si už zahrála i s Joe Bonamassou, který mimochodem koncertoval v Klubu Na Rampě v květnu 2009.
Dnes už Chantel hraje v prestižních sálech, halách a  festivalech. Její repertoár se postupně vyvíjí od bluesových standardů, cover verzí současnějších blues rockových kompozic až k vlastnímu repertoáru.

Chantel je ve své vlasti považována za jednoho z nejvýraznějších rock bluesových kytaristů. Představte si techniku a tón, jako má Robin Trower, cit jako Bonnie Raitt, vliv Jimi Hendrixe, energii jako Joe Bonamassa a intensitu jako Walter Trout, to vše v jednom. Když si na jejím webu prohlédnete recenze, uvidíte jen samou chválu a superlativy - osobitý zvuk i tón, precizní a neuvěřitelně uvolněný styl, vynikající smysl pro dynamiku, fantastická sóla se strhujícím vyvrcholením…

Mladou umělkyni na Rampě doprovodí hřmotná rytmická sekce ve složení Keith McParthling na bicí a Richard Ritchie na basu.

Koncert začíná v pondělí 3. listopadu ve 20 hodin