Liberecké dámy mají ve středu 18. dubna možnost zhlédnout v předpremiéře nový film Talisman v originále The Lucky One v hlavních rolích se Zackem Efronem a Taylor Schilling. Tradiční Dámská jízda v libereckém multikině Cinestar v obchodním centru Nisa začíná v 18.30 v sále číslo 7.

Několik posledních vstupenek na tuhle dámskou akci je ještě volných, jak je ale u těchto filmových událostí již známé, vstupenky jsou skoro hned pryč, dámy si večer totiž vždy parádně užijí.

Někdy přijde i pár mužů

Dubnová Dámská jízda nabídne opět velmi bohatý program, který si užijí nejenom dámy. Už bývá tradicí, že mezi většinu žen zavítá nějaký ten muž, který je pak celý večer středem pozornosti, což si nesmírně užívá.DÁMSKÁ JÍZDA V CINESTARU. Dubnová nabídne předpremiéru filmu Talisman.

Již tuto středu čeká ženy a dívky tradiční welcome drink, bohatá tombola s hodnotnými cenami jako například oblečení, dárkové poukazy, doplňky a další zajímavé dárky. O kulturní vložku před hlavním programem – projekcí filmové novinky, se postarají půvabné finalistky soutěže krásy Miss Liberec 2012, které představí aktuální módní kolekci obchodu Reserved.

„After party bude tentokrát netradiční. Připravili jsme pro dámy sportovní a zkrášlovací program v centru pohybových aktivit A-Stylu Liberec, kde si mohou zacvičit Zumbu s padesáti procentní slevou, případně si mohou zajít do solária či solné jeskyně. Vše je v příjemném prostředí a dámy si mohou i posedět u drinku či kávy. Odvoz od Multikina do A-Stylu jsme zajistili zdarma,“ láká na dubnovou Dámskou jízdu generální manager multikina Cinestar Jaroslav Vrabec.

Vše začala fotografie neznámé ženy

Americký snímek Talisman režíroval Scott Hicks. Kromě hlavních rolí Zacka Efrona a Taylor Schilling se mohou diváci těšit na Blythe Dannera, Adama LeFevrea, Riley Thomase Stewarta nebo Joe Chresta.

Drama vypráví romantický příběh seržanta americké námořní pěchoty Logana Thibaulta (Zack Efron), který se vrací ze své třetí mise v Iráku s jedinou věcí, kterou zde našel – fotografií ženy, jež ho podle jeho slov držela při životě. Zjistí, že žena na fotce se jmenuje Beth (Taylor Schilling). Vydá se ji hledat a najde její adresu a jednoho dne se objeví přede dveřmi.

Nechá se najmout do psího centra, které její rodina vede. I když mu Beth zpočátku nevěří a už má sama komplikací v životě dost, rozvine se mezi nimi románek, který dává Loganovi naději, že Beth by mohla pro něj znamenat více, než jen obrázek pro štěstí. Jak tento romantický příběh skončí, se dozvíte na předpremiéře na Dámské jízdě.

Vstupenky si můžete objednat ZDE!

Pozvánka

DUBNOVÁ DÁMSKÁ JÍZDA
předpremiéra filmu
Talisman (The Lucky One)

Kdy: středa 18. dubna od 18.30

Kde: multikino Cinestar
Obchodní centrum Nisa
Liberec, sál číslo 7

Program:
welcome drink, módní přehlídka, projekce novinkového filmu, 
bohatá tombola, after party v centru A-Styl Liberec

Obsazení a tvůrci

TALISMAN (THE LUCKY ONE)

Drama, USA, 2012, 101 minut

Režie:
Scott Hicks

Hrají:
Zac Efron
Taylor Schilling
Blythe Danner
Adam LeFevre
Riley Thomas Stewart
Joe Chrest

Trailer

Zdroj: Youtube

Film o filmu

Zdroj: Youtube