Jak se zrodil nápad na benefiční koncert?
Když mě Petra požádala o pomoc, doufala, že se koncert bude konat příští rok na jaře. Taková je Petra, skromná bojovnice, které život připravil nejednu překážku. Ona se nikdy nevzdává a naopak žije aktivněji než mnozí zdraví lidé. Obdivujeme ji, má prostě oheň v duši, a jsme rádi, že jsme jí mohli vyrazit dech koncertem o půl roku dříve, než čekala. Vstupné na koncert je 100 korun. Čím více lidí přijde, tím více peněz se dostane Petře.

Petra je také sportovkyně, že?
Třiatřicetiletá Petra trpí vzácnou nemocí – zvýšenou lomivostí kostí. Je tomu už devět let, co se na vrcholové úrovni věnuje horské para-cyklistice. V letošním roce už posedmé převezme titul vítězky Českého poháru v MTB handbiků. Dále je to šestinásobná mistryně ČR v tomto sportu. Petra je silná osobnost, která se i přes svůj handicap plně stará o svého desetiletého syna Viktora.

Vaše kapela v posledních letech dost měnila obsazení. Už jste se ustálili?
Za těch pár let nastaly některé změny, ale my se zpátky moc nedíváme, protože nyní je naše sestava ta nej a naši fanoušci mají stejný názor. Také jsme to letos předvedli na mnoha koncertech.

Máte nějaká pravidelná místa, kde vás lidé mohou slyšet?
Hraní milujeme a děkujeme za to, že o něj nemáme nouzi. A pravidelná místa? To jsou pro nás hlavně akce, které pořádáme. Tou největší je náš vlastní festival TURN OFF, dvakrát do roka pořádáme klubovou akci ROCK & METAL NIGHT. Právě na této akci, která se koná už 24. listopadu v turnovském klubu Refresh, budeme křtít naše druhé CD s názvem Oheň v duši.

Tak se jmenuje i vaše píseň?
Oheň v duši není jenom shoda s názvem jedné písně na novém CD. Je to naše poselství ukryté ve všech písních na něm. Otevřít oči, poslouchat srdce a hlavně najít oheň v sobě, který pomůže nebýt jen jeden z davu, ale sám sebou. To, chceme říct stovkám lidí na koncertech, ale i jednotlivcům při poslechu tohoto CD.

Uslyší návštěvníci sobotního koncertu nějaké písničky z nového CD?
Určitě. Všichni v kapele se shodneme na tom, že člověk, který si kupuje naše CD, chce slyšet písně, které už slyšel i na našem koncertě. Proto je nedržíme pod pokličkou, dokud CD nevyjde.