Tu lidé mohou vidět ve čtvrtek 20. října od šesti večer v sále kongresového centra Babylon.

Jak jste zahájil vysokoškolské studium v Praze?

Je to pro mne určitě něco nového. Bydlím v Praze, seznamuji se s novým typem studia, s novými spolužáky. Chodím na Univerzitu Jana Ámose Komenského obor Scénická a mediální komunikace a můžu říct, že mě úvodní přednášky velmi zaujaly a předčily mé očekávání. Jiný je tam i jiný přístup jak ke studentům, tak ke studiu.

Rozvrh je občas velmi náročný. Přednášky máme jak od osmi tak třeba někdy až do půl sedmé večer a hodinu mi trvá cesta na kolej, kde bydlím. Na to, že je teprve začátek, tak už je co se učit a začít zpracovávat zadané seminární práce. Velmi se těším, až začneme pracovat ve studiích, kde máme možnost seznámit se jak s televizní, filmovou i rozhlasovou technikou. Škola nabízí hned několik studií a to byl jeden z důvodů, proč jsem chtěl studovat právě tento obor.

Ve třídě jsme jen dva kluci, takže si určitě nestěžuji.

Prý chodíte na školu i s Ivanou Gottovou?
Ano, je to pravda, ale ještě jsem neměl tu možnost ji potkat, jelikož studuje dálkově. Ale v dalším semestru nás bude učit například pan režisér Dušan Klain. Máme tam celkově skvělé profesionály, se kterými se dostaneme třeba i do Národního divadla na herecké zkoušky.

Jak to děláte s časem a s tréninky?
To je trošku složitější. Když se zadaří a máme zrovna dobrý rozvrh, snažím se do Jablonce přijet alespoň jednou i v týdnu. Jen co večer přijedu jdu zkoušet a ráno zpátky do Prahy. Je to někdy unavující, ale nevadí mi to, rád se sem vracím. Když už přijedu v pátek, tak během víkendu, se musí vše nazkoušet, do toho mám někdy ještě i vystoupení. Musím udělat i věci do školy a hlavně si také chvíli odpočinout a být s přítelkyní. Ale teď je to náročné, protože jsme ve finální časti příprav na mou první promo show. Je pořád co dolaďovat a tak zkoušíme, kdy se dá.

Promo Show?
Program je koncipovaný jako promo. Je to show pro pozvané zástupce firem a společností, ale také pro veřejnost, takže může přijít každý. Diváci uvidí ukázky z mých představení, některých se budou sami účastnit.

Kde je možnost získat vstupenky?
V Babylonu, kde se show koná. V Jablonci se vstupenky dají zakoupit v pokladně Eurocentra.

A co váš soukromý život?
Na ten moc času opravdu nezbývá, ale jak už jsem říkal, snažím se odpočívát a být s přítelkyní, ale také samozřejmě kouzlit a kouzlit. Jsem šťastný, že mne v mé zálibě podporuje. A já se na oplátku snažím trávit s ní hodně času a podnikat různé výlety a akce, abychom byli spolu.

A další plány?
V diáři se hromadí vystoupení na Vánoce, Silvestra a další rok. K tomu v lednu zkouškové období, takže se určitě nudit nebudu.