Stejně jako loni měli pořadatelé štěstí na výborné počasí. Návštěvníci se mohli smočit v protékající Jizeře či využít postřikovačů. „Myslím, že hudba sem patří. Začínal jsem tu na Benátské noci a miluji to tu. Jsem rád, že se sem festival vrátil," pochvaloval si rodák z nedalekého Turnova, zpěvák Michal Hrůza, který se svou kapelou Hrůzy patřil k vrcholům festivalu.

Žánrově pestré

Festival byl charakteristický hodně širokým žánrovým záběrem. Jako první vystoupil místo odřeknutého Upíra Krejčího jeden z mnoha českých Michal David Revivalů. Produkce pokračovala opět několika převzatými songy v podání kapely Plavci, se kterými vystoupil Irena Budweiserová a Jan Vančura.

Regionální scénu zastupovala Mandragora, která se představila s novou zpěvačkou a zahrála i pár kousků z připravované desky, kterou právě točí a vyjde na vinylu.

Funky hardrockovou partu vystřídal další žánrový zvrat metaloví Parademarche.

Poté nastalo zdánlivé zklidnění, protože pódium ovládl písničkář s kytarou Jiří Schmitzer. Ten publikum bavil nejenom svou muzikou, ale hlavně svými připomínkami.

Večer se pak nesl v popovějším rytmu a festival se ubíral do finále v podání Michala Hrůz a jeho kapely, Anety Langerové a slovenských No Name. Návštěvníky nebavila pouze hudba. Viděli i tankovou bitvu, mohli si zasportovat či zablbnout na atrakcích.