Protože má klub problémy s produkcí živé hudby a koncert musí skončit již s 22. hodinou, Mig 21 začnou hrát netradičně už v 19 hodin. „Jako každoročně začínáme po prázdninách koncertem pražské kapely Mig 21 s frontmanem Jiřím Macháčkem. Předkapela žádná není, začínáme už od sedmi,“ informoval Ladislav Novák v Jablonci známější jako Swift z jabloneckého klubu Woko.

Kapela hraje již tradičně na podzim klubové turné po celé republice. Jemně inovovaný program a nové písničky jsou zárukou více než zábavné show skupiny, jež je již všeobecně známá.

Mig 21 zahrají svoje nejznámější hity, ale přivezou i svou asi nejaktuálnější skladbu z filmu Jiřího Vejdělka – Muži v naději, který přišel do kin na konci srpna tohoto roku. Frontman skupiny Jiří Macháček si tam nejen zahrál, ale je i společně s kytaristou Tomášem Polákem spoluautorem titulní filmové písničky Chci ti říct. Na vybraných hudebních televizních stanicích můžete vidět k písničce i videoklip.

Zahrají i cover verzi hitu Franka Sinatry

Další a ještě aktuálnější novinkou pražské kapely je cover verze známého hitu My Way, kterou otextoval sám Jiří Macháček. Jeho česká předělávka nese název Mávej.

Nejznámější je asi verze Franka Sinatry, ale hit zpívali i třeba Elvis Presley nebo punková legenda The Sex Pistols a z novějších interpretů třeba Robbie Williams. Kapela připravuje k této písničce i videoklip, který natočí v nejbližších dnech s režisérem Davidem Ondříčkem.

Mávej je první cover verze Mig 21. Je to poloakustická verze. Tato písnička je velmi oblíbená, po celém světě k ní existuje spousta předělávek v nejrůznějších jazycích. Jen v češtině jsou kromě migovské verze ještě další dvě.

MIG 21 PODZIMNÍ TURNÉ

koncert pražské kapely

Kdy: sobota 15. října od 19 hodin

Kde: Klub Woko
Podzimní 21
Jablonec nad Nisou

Co tam uvidíte:
Koncert pražské skupiny
MIG 21 v rámci podzimního turné. Kapela přiveze nejnovější písničku z filmu Muži v naději i další novinku, cover verzi od Franka Sinatry My Way – Mávej, autorem textu je Jiří Macháček.