Pondělí 20. května

Výtvarné oddělení jablonecké ZUŠ instaluje ve vestibulu radnice výstavu prací žáků. Výstava potrvá do 30.května.

Úterý 21. května

Na náměstí dr. Farského v Jablonci nad Nisou uskuteční již tradiční pořad nazvaný ,,KLAVÍR POD ŠIRÝM NEBEM".

Před jabloneckým Eurocentrem bude stát skutečný koncertní klavír, jehož tóny budou zpestřovat celé odpoledne všech přítomných hostů i třeba pouze procházejících. Představí se na něm mnoho žáků studujících hru na klavír ve zdejší ZUŠ od těch nejmenších po ty větší, již vyspělejší hráče.

Klavír však nebude plnit pouze funkci sólového nástroje, ale také nástroje doprovodného. Klavírní hudbu zpestří mnoho vstupů jiných hudebních nástrojů či zpěvu.

Akce začíná ve 13 hodin a zahájí jí slavnostní fanfára. Konec je naplánován přibližně na 17. hodinu. Pořad se koná pouze za příznivého počasí.

Středa 22. května

Pěvecký sbor Iuventus, gaude! připravil koncert nazvaný ,,NAPŘÍČ GENERACEMI". Jako host vystoupí smíšený pěvecký sbor Janáček. Koncert se koná v kostele dr. Farského a začíná v 18 hodin.

Čtvrtek 23. května

Show ZUŠ od 13 hodin na náměstí před jabloneckou radnicí. Na zastřešeném pódiu se představí zejména soubory působící na jablonecké ZUŠ. Návštěvníci uslyší například soubory bicích nástrojů, svou premiéru zde bude mít také nově vzniklý Malý dechový orchestr a mnoho dalších. Velmi milým hostem pořadu bude Velký dechový orchestr ZUŠ z Police nad Metují.

Také toto hudební odpoledne je závislé na přízni počasí.

Pátek 24. května

Žáci ZUŠ zahrají na krátkém koncertě v kostele sv.Václava v Rychnově u Jablonce nad Nisou. Začátek je v 18 hodin.

Sobota 25. května

V jabloneckém Eurocentru se mohou hosté těšit na výroční koncert všech pěveckých sborů jablonecké ZUŠ. Začátek je v 17 hodin. Jako hosty si zpěváčci pozvali pěvecký sbor Jizerka ze Semil, a mladší sbor Rolnička z Prahy. Koncert nese velmi lákavý název ,,CHILLI CON CARNE". V jeho průběhu totiž bude možné tuto mexickou specialitu ochutnat. Připraví jí restaurace PAPEY.

Neděle 26. května

Jablonecký komorní orchestr společně s Klarinetovým kvartetem při ZUŠ připravil zajímavý koncert nazvaný ,,Z POHÁDKY DO POHÁDKY". Koncert je určen pro ty nejmenší posluchače. Zazní na něm pásmo melodií z nejznámějších filmových pohádek. Akce se koná v kostele sv Anny a začíná v 17.00.