Hlavními headlinery jsou americká skupina Dream Theater se zbrusu novým bubeníkem, a němečtí Scooter. Co ale především - dorazí i naše největší hvězdy – Nightwork v teplákách, Lucie Bílá z blízké chalupy, Chinaski, Aneta Langerová, Kryštof, Čechomor, Olympic, Gipsy.cz, Walda Gang, Sunflower Caravan a další.

Diváci si budou moci oťukat i tolik diskutovaný objev české hudební scény, zpěvačku Patricii, staromilce pak nepochybně potěší vystoupení Václava Neckáře a skupiny Bacily, a romantiky pro změnu set Lenky Filipové.

I letos se nedočkaví návštěvníci mohou těšit na tradiční čtvrteční warm-up, který proběhne na kryté scéně Evropy 2, která bude instalována u lávky přes Jizeru do TOI TOI campu. Vše naplno pak vypukne v 18.00 hodin pod taktovkou legendární Folimanky Blues.

Nadstandardní stanové městečko

Kromě bohaté hudební produkce bude, jak se již stalo dobrým zvykem na všech velkých akcích, i stanové městečko nebo dětský koutek TV Barrandov Animáček. V tomto případě však půjde o zázemí vpravdě nadstandardní. Přímo do areálu festivalu si to dokonce zamíří mobilní bankomat v podobě dodávky. A to proto, aby návštěvníci nestrádali a netrpěli nouzí.

Vyzvednout hotovost v mobilním bankomatu Poštovní spořitelny si bude moci vyzvednout každý, ať má kartu jakéhokoliv bankovního domu. Samozřejmostí pak bude velký výběr občerstvení, tradiční sobotní neckyáda a další řada doprovodných akcí.

Vstupenky lze výhodněji koupit už nyní v předprodeji v síti Ticketportal. Do konce června stále ještě zaplatíte pouze 1190 korun za permanentku, 790 korun za jednodenní vstupenku (pátek nebo sobota + neděle zdarma) a 2100 korun za VIP vstupenku, která zahrnuje přístup do dvoupatrového stanu, VIP bar, samostatné sociální zařízení, dárek na uvítanou, i přednostní odbavení.

Veškeré informace o hudebním a doprovodném programu, kempu, dopravě, parkování, atd. pak naleznete na www.benatskanoc.cz